Księgi gości za darmo! Stwórz własną Księgę gości - Inne komponenty za darmo na 4free.PL

Księga gości należy do serwisu: NETUREI KARTA
Założona: 07.11.2004, odwiedzona 73561 razy.
Zawiera 17 wpisów, w tym 17 aktywnych.

- אורחים -
KSIĘGA GOŚCI
GUESTBOOK

wpisy 17-1 z 17 wyświetlane po 50
poprzednia strona | następna strona
Dopisz się do księgi!

imię: Ab
dnia: 02.12.2016
Przed zalozeniem panstwa syonistycznego, zydzi (oprocz kilka) byli mocno przeciwni, grozili syonistom wykleciem, nawet smiercia! Jak tylko panstwo syonistyczne powstal, nagle, o cud!, zydzi (oprocz kilka) stali sie jego mocnymi zwolennikami, do tego stopnia ze groza anty-syonistom wykleciem, nawet smiercia! I tak do dzis. Kiedys, kiedy panstwo syonistyczne przestanie istniec, podejrzewaw ze, nagle, o cud!, zydzi (oprocz kilka) nie beda wiedzieli w ktorej kieszeni schowac rece, beda unikac kontakt wzrokowy i beda mowili "przeciez to nie bylem ja, prosze pana, nie wiem o co chodzi". Czyli serial zlotego cielca sezon 2. Zatem, spokojnie, panowie, to tylko zydzi robiacy bardzo niezydowskie rzeczy. Normalka.
----------
imię: Antek
dnia: 16.09.2011
E-mail: tomeh
Życzę dalszej udanej pracy
----------
imię: Chajim
dnia: 19.12.2010
E-mail: brakibrak
Dlaczego w takim razie antysyjonisci korzystaja z pomocy panstwowej i socjalnej w Panstwie Izrael?
----------
imię: Bogusław
dnia: 12.09.2010
E-mail: vipbob
cd. żydowską przemoc i dominacje: "W czasie wojny zginęli prości Żydzi i wybitni Polacy. Uratowali się wybitni Żydzi i prości Polacy. Dzisiejsze społeczeństwo w Polsce - mówi Sandeuer - to żydowska głowa nałożona na polski tułów. Żydzi stanowią inteligencję, a Polacy masy pracujące." W kraju nad Wisłą Polsce są różne odłamy katolickie lecz nikt nikogo nie traktuje tak jak są traktowani w Izraelu chasydzi. Wyrazy współczucia. Bogusław Maśliński vipbob@wp.pl
----------
Ranking smartfonow wg gsmManiaK.pl

Poza testami, TOP10 i poradnikami przygotowalismy stale aktualizowany ranking smartfon w oparciu o nasze testy. Sprawdz nasz ranking i wybierz telefon, ktory najlepiej do ciebie pasuje!

redaKcja gsmManiaK.pl

----------
imię: Bogusław Maśliński
dnia: 12.09.2010
E-mail: vipbob
Na waszą stronę Trafiłem dzięki panu Krzysztofowi Cierpiszowi który przysłał artykuł pana Piotr Bein. To ja jestem autorem takich artykułów jak Iudeopolonia, Edelman, czy w końcu 9 maja gdzie przedstawiłem udział żydów w Faszystowskich zbrodniach. Nigdy nie zostałem za żaden artykuł zbluzgany w związku z tym że każdy był obiektywny. Bloomberg odrzuca przy tym zarzut, że cała społeczność żydowska jest zła. I stwierdza: Większość z nas to normalni, mili ludzie, normalni Amerykanie. To garstka Żydów na samej górze, mistrzów manipulacji i oszustwa, działa pod egidą Mosadu, który kontroluje Amerykę. Przeciętni Żydzi są tak samo dezinformowani, manipulowani i głupi jak większość Amerykanów. Kto manipuluje normalnymi Żydami? Szaron i środowiska izraelskie. W końcowym fragmencie dotyczącym aktualnej sytuacji na świecie żydowski pisarz stwierdza: Na nasz rozkaz Ameryka posłusznie maszeruje ku III wojnie światowej Żydowski pisarz Sandeuer uważa to za normalne i tak bezczelnie uzas
----------
imię: Judyta
dnia: 05.09.2010
E-mail: jehudit87
C.D Głęboko Wierzę, że ludzie , którzy walczą o to - nie z egoizmu i nie dla siebie -lecz dla drugiego człowieka; w Imię Miłości Bliźniego -nigdy nie będą się bać i nie zatrzymają się w pół drogi. Tylko odwaga w czynieniu tego co słuszne może dawać Nam nadzieję na świat wolny od Nienawiści! Głęboko Wierzę, że wszyscy bogobojni ludzie, dając przykład własnym życiem, oprócz przysporzenia sobie tym wielu wrogów ,będą w stanie zmienić postawy wielu ludzi. Pozdrawiam z Całego Serca !!! Życzę Powodzenia!!!
----------
imię: Judyta
dnia: 05.09.2010
E-mail: jehudit87
Przesyłam wyrazy Głębokiego Szacunku dla wszystkich działań podejmowanych przez Neturei Karta na całym świecie. Podziwiam odwagę i determinację wszystkich ludzi, zjednoczonych pragnieniem współistnienia w miłości zarówno Żydów , Muzłumanów jak i Chrześcijan oraz wyrażających Szacunek dla Naszego wspólnego dziedzictwa i wielowiekowej tradycji. Oby Bóg w Swej Nieskończonej Mądrości i Łasce pozwolił Wam przemawiać do serc i umysłów zniewolonych chorą ideologią okrucieństwa wobec bliźnich .Ideologią która sprzeniewierza się Świętości i Mądrości Tory. Oby Bóg uchronił Nas od życia w świecie gdzie dziecięcy śmiech, śpiew i taniec zastąpią wystrzały z karabinów, bombardowania i bezgraniczna rozpacz ludzi , którzy utracili swoich bliskich. Oby słowa Modlitwy nigdy nie zostały zagłuszone mową nienawiści i przemocą. Głęboko Wierzę, że ludzie , którzy walczą o to - nie z egoizmu i nie dla siebie -lecz dla drugiego człowieka; w Imię Miłości Bliźniego -nigdy nie będą się bać i nie zatrz
----------
imię: Marcin
dnia: 16.08.2010
Dzięki Wam zacząłem na nowo błogosławić naród Izraela i śpiewać psalmy o zbawieniu.
----------
imię: tor
dnia: 12.06.2010
E-mail: tomeh
Pozdrawiam wszystkich i życzę dalszej owocnej pracy
----------
imię: Helena
dnia: 30.04.2010
E-mail: darklady108
Bardzo fajnie, że prowadzicie tak zaangażowaną politycznie stronę! Jesteście niezwykle pomocni w obronie humanistycznych wartości europejskich. Proszę róbcie wszystko, żeby Europa nie stała się muzułmańska !!!
----------
imię: juda
dnia: 18.03.2010
Jestem muzułmaninem. Nigdy nie przestałem być chrześcijaninem. Od dziś jestem też Żydem.
----------
imię: Marek
dnia: 13.12.2009
Oby Dobry Bóg ulitował się nad nami wszystkimi i naszym światem.Jestem chrześcijaninem który całym sercem jest z Wami-resztką Izraela.
----------
imię: Joanna
dnia: 06.12.2009
Niech Haszem Was błogosławi, niech rozjaśni nad Wami swe oblicze i napełni Was swoim błogosławieństwem i pokojem! Jak to dobrze, że w Polsce są ludzie, którzy strzegą dróg Pańskich i walczą o Prawdę:) Pozdrawiam serdecznie!
----------
imię: Magdalena
dnia: 28.06.2009
E-mail: m_dzi_
Pozdrowienia za próby ukazania prawdy. Dziękuję wszystkim twórcom stony za otworzenie umysłów na prawdę ;-)
----------
imię: miklaj
dnia: 19.06.2009
swietna stronka!!!!
----------
imię: ivan
dnia: 04.01.2009
E-mail: noro92
Popieram
----------
imię: powiększanie penisa
dnia: 19.10.2008
jak powiększyć penisa
----------


(c) 4free.pl - darmowe komponenty dla WebMastera za darmo      » Księga gości    » Sonda    » SUBskrypcja, Newsletter   » Test on-line    » więcej »
Powered by: Agencja Interaktywna CATALIST.com.pl