Księgi gości za darmo! Stwórz własną Księgę gości - Inne komponenty za darmo na 4free.PL

Księga gości należy do serwisu: Fundacja Rozwoju Czerwińska Nad Wisłą
Założona: 25.03.2009, odwiedzona 72546 razy.
Zawiera 27 wpisów, w tym 27 aktywnych.

Nasza księga gości Cieszymy się, że wpadłeś do nas. Możesz tutaj zostawić swój wpis, zapraszamy ! !
wpisy 27-8 z 27 wyświetlane po 20
poprzednia strona |
Dopisz się do księgi!

Data wpisu: 19.11.2014
Imię: rysiek
Komentarz:byłem w czerwińsku co roku w latach szkolnych bywaliśmy u pani Zenobii Afet zbieraliśmy maliny bo mjała ona plantację malin wspominam miło czerwińsk i pozdrawiam mieszkańców ja teraz mieszkam w Darłowie nad morzem a wtedy w lubiczu -dolnym.
----------
Data wpisu: 26.05.2013
Imię: mika
Komentarz:będę wianki w tym roku? jeśli tak to kiedy i co bd?
----------
Data wpisu: 23.05.2013
Imię: Michał
E-mail: michalengelo
Komentarz:Właśnie tego szukałem w sieci :)
----------
Data wpisu: 25.12.2012
Imię: Robert
Komentarz:CB radio - poradnik Sympatycy łączności przez CB radio i krótkofalówki PMR 446 z Sulejówka i okolic publikują informacje o sprzęcie, akcesoriach, porady. http://radioamator.elektroda.eu
----------
TOP10 smartfonow wg gsmManiaK.pl

Jezeli zastanawiasz sie jaki smartfon kupic - sprawdz TOP-10

redaKcja gsmManiaK.pl

----------
Data wpisu: 23.12.2012
Imię: krzysiek
Komentarz:Witam, coś naprawdę fajnego,te fotki są nie powtarzalne to tak jak by tam być w tamtych latach.Chodz już nie mieszkam w Czerwińsku to jest w moim sercu.Oby tak dalej, powodzenia...
----------
Data wpisu: 28.09.2011
Imię: andrey
Komentarz:Mieli okazję do przeglądu swojej stronie, możesz podzielić się trochę bardziej aktualne. Mają wspaniały miejscu. Dziękuję.
----------
Data wpisu: 10.11.2010
Imię: Malwina
E-mail: dragonballz.odmalwi
Komentarz:Bardzo fajna strona! Polecam i pozdrawiam ! www.dragonballzodmalwi.cba.pl
----------
Data wpisu: 27.06.2010
Imię: UBOOT
E-mail: m.uminiak
Komentarz:Witam, Czerwińsk to urocze miasteczko. Moja rodzina pochodzi z tych okolic, moi dziadkowie spoczywają na waszym cmentarzu. Czytając stronkę jestem pełen podziwu dla waszej pracy. Gratuluję i gorąco pozdrawiam z Płocka
----------
Data wpisu: 05.05.2010
Imię: mania
Komentarz:Dobrze byłoby zadbać również o teren przy cmentarzu parafialnym. Za murem zalegają sterty śmieci, ktoś wyrzucił rakotwórczy eternit.
----------
Data wpisu: 15.02.2010
Imię: Agnieszka
E-mail: agnes-szostak
Komentarz:UROCZE ZDJĘCIA CZERWIŃSKA. CZUJE SIĘ NIEPOWTARZALNY KLIMAT MIEJSC I LUDZI /szkoda,że nie ma podpisów nazwisk/.W ogóle gratuluję pomysłu powołania Fundacji.To piękna miejscowość,którą należy jak najbardziej promować,a przede wszystkim w nią inwestować. Takie perełki są świadectwem niepowtarzalnego piękna,lekcją historii i natchnieniem dla wrażliwych dusz.
----------
Data wpisu: 24.10.2009
Imię: Jerzy K.
Komentarz:Większość miejscowości "z charakterem" korzysta ze swoich mocnych stron (historia, kultura, położenie), zmienia się i rozwija. Czemu nie miałby się więc rozwijać również Czerwińsk. Świetna okazja promocji Czerwińska już w przyszłym roku, a następna dopiero za 100 lat. Pozdrawiam Inicjatorów i życzę powodzenia.
----------
Data wpisu: 23.10.2009
Imię: ...
Komentarz:Fajna stronka, a przedwszystkim zdjęcia Czerwińska dawniej.;)
----------
Data wpisu: 07.07.2009
Imię: Katarzyna Ziemkiewicz
Komentarz:Bardzo się cieszę, że nasz wysiłek okazał się potrzebny! Czerwińsk nad Wisłą zasługuje na odrodzenie i tego nam wszystkim życzę. Działamy dalej z jeszcze większą radością i nadzieją na kolejne inicjatywy mieszkańców Czerwińska. Dziękuję za dobre słowo :)
----------
Data wpisu: 03.07.2009
Imię: Mateusz i Natalka
Komentarz:Gdyby nie pani Maria w Czerwińsku nie działoby sie nic. Dzięki pani Marii w końcu coś ruszyło, nie wspominając o tym że robi to bezinteresownie dla naszej miejscowości. Wiadome jest to że bez pomocy innych ta impreza by nie wyszła. Podziękowania należą się wszystkim organizatorom i pomocnikom lecz w szczególności pani Marii i pani Katarzynie która była odpowiedzialna za Inscenizacje. Wielki szacunek dla tych osób.
----------
Data wpisu: 03.07.2009
Imię: Anna
Komentarz:Panie Andrzeju.Nie czuję się urażona bo nie mam takiego powodu.Byłam tylko na imprezie,która zresztą bardzo mi się podobała,i odniosłam wrażenie że w przygotowaniu widowiska historycznego brały udział także inne osoby.Przynajmniej ja tak to odebrałam.Pozdrawiam.
----------
Data wpisu: 02.07.2009
Imię: Andrzej
Komentarz:Droga Pani Anno, jeżeli poczuła się pani pominięta to bardzo przepraszam.:)
----------
Data wpisu: 02.07.2009
Imię: Anna
Komentarz:Panie Andrzeju.Czy to w całości zasługa tylko Pani Marii a może jeszcze kogoś?
----------
Data wpisu: 30.06.2009
Imię: Andrzej
Komentarz:Bardzo się cieszę, że w końcu w Czerwińsku coś zaczyna się dziać!To wszystko za sprawą pani prezes Marii Ziemkiewicz, która pokazała wszystkim, że można, że to nie był wirtualny pomysł,a inscenizacja w reżyserii Andrzeja Krucza doskonale ukazała historię Czerwińska. Pomysł związany z jedną z wież kościoła to prawdziwy majstersztyk! Mam nadzieję, ze od dnia 27.06.2009 roku naprawdę skończy się nijakość naszego ukochanego Czerwińska, o ile przyświecać nam będą słowa, które wypowiedział nasz "ziomek"- Andrzej Krucz:"CZERWIŃSK TO PRZEDE WSZYSTKIM HISTORIA, PRZYRODA I LUDZIE, A TRUSKAWKI I MALINY SĄ TROCHĘ DALEJ." Tak dalej!
----------
Data wpisu: 28.06.2009
Imię: Krzysztof
E-mail: kwisniewski10
Komentarz:Gratulacje dla organizatorów i pomysłodawców projektu PRZEZ CZERWIŃSK NA GRUNWALD - Inscenizacja historyczna pouczająca i skłaniająca do refleksji Chętnie obejrzałbym ją ponownie. Gratulacje dla aktorów i reżysera. Oczekuję Was w Płocku koncert Julii Karłowej to był balsam dla uszu Wspaniale spędziłem sobotni wieczór
----------
Data wpisu: 28.06.2009
Imię: ANITA
E-mail: ANITA-MAJEWSKA
Komentarz:FAJNE
----------


(c) 4free.pl - darmowe komponenty dla WebMastera za darmo      » Księga gości    » Sonda    » SUBskrypcja, Newsletter   » Test on-line    » więcej »
Informacja o przetwarzaniu danych
Powered by: Agencja Interaktywna CATALIST.com.pl