Księgi gości za darmo! Stwórz własną Księgę gości - Inne komponenty za darmo na 4free.PL

Księga gości należy do serwisu: Strefa Husky
Założona: 02.05.2006, odwiedzona 72607 razy.
Zawiera 13 wpisów, w tym 13 aktywnych.

Księga Gości Strefy Husky
wpisy 13-1 z 13 wyświetlane po 20
poprzednia strona | następna strona
Dopisz się do księgi!

imię: artur
dnia: 09.08.2018
czolem
----------
imię: Kamila
dnia: 04.03.2013
Tak właśnie.
----------
imię: Reks
dnia: 26.10.2012
Bardzo przemyślana i funkcjonalna stronka! Dziękuję za inspirację i pozdrawiam.
----------
imię: Małgosia - Polarctica FCI
dnia: 11.08.2012
Dziękuję za wpis. W tej chwili są czarno-białe, niebieskookie samczyki w śląskiej hodowli - Anana Amarok. U nas jest szansa, że urodzą się właśnie takie szczeniaczki we wrześniu 2012! Pozdrawiam!
----------
----------
imię: Danuta
dnia: 09.08.2012
Szukam Syberian Husky czarnego z niebieskimi oczami, takiego samego jak mój ukochany Roki który niestety już odszedł, czy znacie może hodowlę która ma takie psy? Pozdrawiam
----------
imię: Danuta
dnia: 09.08.2012
Jestem wielką miłośniczką tej rasy. Husky to wspaniałe zwierzęta dające wielką satysfakcję w pracy z nimi.
----------
imię: Małgosia - Polarctica FCI
dnia: 04.03.2011
Jak Państwo zauważyli zniknęła moja notatka o psie BO tak szybko, jak tylko uzyskałam od Państwa informacje, że sytuacja przedstawiała się inaczej niż sądziłam. Dlatego również usunęłam Państwa komentarz do tej notatki. Nie reprezentuję żadnej ze stron i nie wchodzę na swojej stronie w polemikę z żadną ze stron. Najrozsądniej byłoby skontaktować się z hodowcą psa lub zwrócić się do Związku Kynologicznego i przedstawić nieprawidłowości. Inaczej konflikt zostanie nierozwiązany.
----------
imię: Asia i Andrzej z Łodzi
dnia: 03.03.2011
Pani Małgosiu my nie zamierzaliśmy prawić Pani żadnych złośliwości jednakże musi Pani zrozumieć,że takie zachowanie Pani znajomych budzi spore wątpliwości co do uczciwości osób z tym tematem związanych. To,że na Pani stronie pojawiła się notka o "BO" sprawiło ,że dodaliśmy wpis polegający na prawdzie.Nie będziemy natomiast tolerować pyskówek jakie nam czyniono podczas tej sprawy, a tym bardziej gróźb kierowanych pod naszym adresem. Ponadto doskonale wiemy gdzie i u kogo przebywa "BO" i jak teraz się wabi. Pozdrawiamy
----------
imię: Małgosia - Polarctica FCI
dnia: 03.03.2011
Drodzy Państwo! Usuwam wpisy, które nie mają związku z moją działalnością, a mogą być niejasne dla innych. Moja strona nie jest po to, by pisać o działalności innych osób, nie związanych ze mną. Nie należę do Watahy. Jestem jedynie hodowcą psów Husky i prowadzę hodowlę zgodnie z regulaminem ZKwP, podpisuję ze wszystkimi nabywcami szczeniąt umowy i mam czyste sumienie jeśli chodzi o losy psów z mojej hodowli. W sprawie BO nic więcej nie udało mi się dowiedzieć, czego Państwo by już nie wiedzieli. Jedyna słuszna i bardzo ważna rada to: proszę skontaktować się z hodowcą psa, który najlepiej wie komu psa sprzedał i dlaczego zachowuje się tak a nie inaczej. Nie mam zamiaru tłumaczyć się za kogoś, nie jestem ani pośrednikiem, ani niczyim adwokatem. Nie rozumiem po co te złośliwości? Jeśli zależy Państwu na dojściu prawdy, to proszę skontaktować się z hodowcą BO.
----------
imię: Asia i Andrzej z Łodzi
dnia: 02.03.2011
Dziwne,że jakoś pewnie wpisy giną z tej strony,pewnie toleruje się tylko same pozytywy,a te które dotyczą mataczenia ze strony hodowców i innej maści faryzeuszy związanych pośrednio lub bezpośrednio z "Watahą" są kasowane. Na szczęście jest wiele innych stron,na których to można ciekawie napisać o działalności niektórych i ich spekulacjach oraz handlem psami,które na nieszczęście dla właścicieli miały okazję wyrwać się z pod opieki,a które to są ponownie sprzedawane.Wypowiedź ta dotyczy psa rasy husky "BO" z hodowli "Kocia mafia" Mieliśmy nadzieję,że chociaż Pani ,Pani Małgosiu postara się dojść prawdy i dać nam rzetelną odpowiedź ale jak widać nie ma co na to liczyć, po prostu ręka rękę myje.Teraz sprawdzimy co na to internauci,tylko opis będzie bardziej szczegółowy jako,że osoby będące związane z "Watahą" lub podszywające się pod to stowarzyszenie nie są anonimowe.
----------
imię: Sylwia
dnia: 27.09.2010
gg: 15918905
kocham mojego zbója SPIKE
----------
imię: Ania
dnia: 10.05.2010
gg: 11835961
Śliczna stronka Małgosiu. Widać, że dużo w hodowli się dzieje i wszędzie Was pełno ( w dobrym tego słowa znaczeniu ). Szaman jest poprostu rewelacyjny :) Pozdrawiam cieplutko :)
----------
imię: Małgosia
dnia: 09.11.2009
Witam w nowej Strefie Husky!Zapraszam do pozostawiania śladów po wizycie! Na wszystkie pytania odnośnie rasy i szczeniąt odpowiem mailem.
----------


(c) 4free.pl - darmowe komponenty dla WebMastera za darmo      » Księga gości    » Sonda    » SUBskrypcja, Newsletter   » Test on-line    » więcej »
Informacja o przetwarzaniu danych
Powered by: Agencja Interaktywna CATALIST.com.pl