Księgi gości za darmo! Stwórz własną Księgę gości - Inne komponenty za darmo na 4free.PL

Księga gości należy do serwisu: www.republika.pl
Założona: 15.01.2005, odwiedzona 72310 razy.
Zawiera 18 wpisów, w tym 18 aktywnych.

Moja księga gości
wpisy 18-1 z 18 wyświetlane po 20
poprzednia strona | następna strona
Dopisz się do księgi!

wpis nr: 18
z dnia: 27.06.2012
imię: Ania23
Komentarz:
Strona bardzo ładna, oryginalna i ciekawa. Rzadko się takie strony spotyka.
----------
wpis nr: 17
z dnia: 21.12.2010
imię: Bogusław
Komentarz:
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Panu dużo wspaniałych chwil w gronie rodzinnym wypełnionych radością, nadzieją, pokojem i miłością Bożą. Niech Nowonarodzony Jezus obdarza Pana wieloma łaskami i darami Ducha Świętego, niech błogosławi Panu i Pańskiej Rodzinie.
----------
wpis nr: 16
z dnia: 19.01.2010
imię: Jaro
Komentarz:
Witam. Noszę take samo nazwisko jak Pan. Jeśli zna Pan jakieś źródła które odnosiłyby się do genealogii naszego nazwiska to proszę o zamieszczenie ich na swojej stronie. Interesujące jest to, że Kujawy obfitują w Gralaków. Z kolei w moich okolicach praktycznie wszyscy Gralakowie to bliższa lub dalsza rodzina. Pozdrawiam
----------
wpis nr: 15
z dnia: 19.12.2009
imię: Boguslaw
Komentarz:
Przede wszystkim pragnę Podziękować Panu za wkład pracy przy tworzeniu strony internetowej służącej krzewieniu ducha narodowego. Niech Święto Gwiazdy Betlejemskiej rozświetla naszą trudną codzienność i niejasne jutro. Niech Boże Dziecię da nam moc, abyśmy zawsze wybierali Prawdę. Niech Boże błogosławieństwo spłynie na naszą Ojczyznę. Niech w nadchodzącym Nowym 2010 Roku szczęście i pomyślność nigdy Pana nie opuszczą, a wiara codziennie dodaje sił i energii do tworzenia i realizacji nowych pomysłów
----------
TOP10 smartfonow wg gsmManiaK.pl

Jezeli zastanawiasz sie jaki smartfon kupic - sprawdz TOP-10

redaKcja gsmManiaK.pl

----------
wpis nr: 14
z dnia: 10.11.2009
imię: lysy
Komentarz:
szczera prawda!
----------
wpis nr: 13
z dnia: 10.11.2009
imię: Czarek
Komentarz:
Witam i dziękuję Panu za tę stronę. Niestety Naród polski jeśli jeszcze w ogóle jako taki istnieje jest dokumentnie zdezorientowany i ogłupiały przez medialną indoktrynację którą karmią Go żydowskie media. Tak naprawdę w Polsce rządzą "starsi i mądrzejsi" jak to słusznie ujmuje Pan Michalkiewicz. A Icek Kordblum już dawno powiedział "Polska jest nasza". Oni są jak macki ośmiornicy. Każdy samodzielnie myślący Polak po prostu zaciska zęby bezsilnie obserwując postępujący demontaż Polski. Życzę wszystkiego najlepszego i gratuluję wytrwałości.
----------
wpis nr: 12
z dnia: 25.03.2009
imię: KG
Komentarz:
Gratuluje strony oraz informacji ... Pozdrawiam
----------
wpis nr: 11
z dnia: 22.12.2008
imię: Henryk
Komentarz:
dokończenie wpisu nr. 20: pierwszego napotkanego Polaka tylko od przedstawiciela tego hołubionego plemienia tylko dlatego że jest pani Polką. W Krakowie już tak się dzieje, było opisywane min. w "Przekroju". Wykazuje pani cechy typowego czytelnika "jedynie słusznej" gazety, który przyjmuje gotowe wzorce myślowe jakie obecnie w Polsce się rozpowszechnia: napluć na własny kraj i korzyć się w pas obcym. To bardzo wygodnie i nie zmusza do myślenia, bo od myślenia są "autorytety" w "gazecie" i w TVNie. Skoro nie może pani pogodzić się z faktami historycznymi zbadanymi przez historyków, to proszę porzucić ten temat jako zbyt trudny i wrócić do czytania bajek. W bajkach Baba Jaga rości sobie prawo do wszystkiego i o ile wiem, Baba Jaga nie ma określonej narodowości. A może ma? Z poważaniem Henryk.
----------
wpis nr: 10
z dnia: 22.12.2008
imię: Henryk
Komentarz:
Zwykle nie komentuję wpisów do księgi ale wtym przypadku zrobię wyjątek i odpowiem na komentarz pani Elwiry, (nr. 18). Jeśli pani wstyd że nosimy takie samo nazwisko to może je pani zmienić. Robi się to w Urzędzie Stanu Cywilnego a sposobów jest kilka. Jednym z nich jest zmiana stanu cywilnego w przypadku gdy jest pani panną, lub powrót do nazwiska rodowego w przypadku gdy jest pani zamężna. Ja się nie wstydzę że noszę to nazwisko nawet gdy ma je jakiś przestępca, dewiant czy pani bo to nie ma z sobą związku. Zanim zacznie pani komentować strony tematyczne radzą nauczyć się czytać ze zrozumieniem aby wiedzieć co się czyta i czytać wszystko a nie tylko wyrwane z kontekstu kawałki. Nikt pani nie namawia do "dawania w twarz napotkanemu Żydowi" bo to jest przemoc i nie tędy droga wyrażania swoich uczuć i poglądów. Żyje pani w wielokulturowym mieście, domyślam się że w Łodzi. Może być pani zdziwiona gdy za kilka lub kilkanaście lat to pani w tym mieście może dostać w twarz i to nie od
----------
wpis nr: 9
z dnia: 21.12.2008
imię: Bobi
Komentarz:
Witam serdecznie!! Naprawde super stronka, gratulacje, obawiam sie |e za dBugo sie nia nie pocieszymy, bo o zydach mozna mowic tylko dobrze lub...wcale. Serdecznie pozdrawiam o zycze spkojnych swiat
----------
wpis nr: 8
z dnia: 21.12.2008
imię: elwira
Komentarz:
Ja tez nazywam sie Gralak i po przeczytaniu paru panskich jadowitych kawalkow wstyd mi,ze mamy to samo nazwisko.Gdyby Pan byl laskaw podawac nazwiska opisywanych, "winnych" osob, zamiast tych "zaokraglen" do calego narodu zydowskiego; mieszkam w wielokulturowym miescie i po przeczytaniu panskich artykulow wypadaloby abym dala w twarz pierwszemu napotkanemu na ulicy Zydowi, a BYC MOZE! to niewinny czlowiek, pomimo ze,jak pan twierdzi: "wszyscy oni..."itd.
----------
wpis nr: 7
z dnia: 19.12.2008
imię: Boguslaw
Komentarz:
Niech nowo narodzony Zbawiciel świata, błogosławi Panu i Jego najbliższym. Życzę Panu codziennego doświadczania Bożej miłości, objawionej w Szopce Betlejemskiej. Niech Matka Chrystusowa czuwa nad Panem w każdej sytuacji życiowej. Radosnych Świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku 2009.
----------
wpis nr: 6
z dnia: 30.11.2008
imię: Marek
Komentarz:
Świetna strona. Popracuje jedynie nad grafiką i będzie super:) Zapraszam na moją - amiga gry
----------
wpis nr: 5
z dnia: 14.08.2008
imię: oburzony@pl
Komentarz:
Krytykujesz to co było i tych którzy byli negatywni, ok twoja racja moralna i historyczna, ale powściągnij swój język z ocenami wobec narodu. Pierwsza prokuratura która dostanie zgłoszenie o naruszenie dóbr osobistych i uczuć i leżysz. No chyba że nie szkoda Ci kasy i czasu. Zauważ że też nosisz polskie nazwisko i być może nie poczuwasz się jako ktoś z narodu ale to już twoj biznes.
----------
wpis nr: 4
z dnia: 04.07.2008
imię: adam
Komentarz:
Trafiłem zupełnie przypadkowo na stronę. Bardzo dobra!! Nie dość, że prawicowa to jest i conieco o kręgach zbożowych :) Pozdrowienia z Wylatowa!
----------
wpis nr: 3
z dnia: 31.05.2008
imię: Tomek
Komentarz:
Wciągnęła nas ta stronka. pozdrowienia Brachu. Tomek z Elą
----------
wpis nr: 2
z dnia: 26.04.2008
imię: sabina goralski
Komentarz:
Jestem zaskoczona !!! nie do uwierzenia ze byly zydzi którzy tepili ludnosc polska. Mój Ojciec pochodzil z Tarnopolu, cala rodzina zginela. Szukam czy ktos przezyl... Wieszuje, uwazam ze Pana strona jest wyjatkowa, wiadomo ze dla niektórych nie wygodna, bylby dobry pomysl przetlumaczyc i na angielski i na hiszpanski, w zachodzie malo co wiadomo (urodzilam sie i mieszkam po za granica R.Polski). Pozdrawiam serdecznie. Sabina.
----------
wpis nr: 1
z dnia: 22.03.2008
imię: Boguslaw
Komentarz:
Szanowny Panie, dziękując za witrynę która służy ku pokrzepieniu serc Polaków i podtrzymywaniu ducha patriotyczno-narodowego, pragnę złożyc życzenia: Niech zmartwychwstały Chrystus obdarza Pana radością, Niech Jego zwycięstwo stanie się udziałem Pańskiej rodziny. Niech obdarza błogosławieństwem, zdrowiem i pomyślnością. Niech Nadzieja, która ma swoje źródło w Tajemnicy Paschalnej, stale Panu towarzyszy, a także napełnia serce radością, miłością i pokojem.
----------


(c) 4free.pl - darmowe komponenty dla WebMastera za darmo      » Księga gości    » Sonda    » SUBskrypcja, Newsletter   » Test on-line    » więcej »
Informacja o przetwarzaniu danych
Powered by: Agencja Interaktywna CATALIST.com.pl