Księgi gości za darmo! Stwórz własną Księgę gości - Inne komponenty za darmo na 4free.PL

Księga gości należy do serwisu: Hauuu-Ward Profesjonalne Szkolenie Psów
Założona: 26.01.2001, odwiedzona 73670 razy.
Zawiera 67 wpisów, w tym 67 aktywnych.

Witamy w naszej Księdze gości!
Cieszymy się, że wpadłeś do nas. Możesz tutaj zostawić swój wpis, zapraszamy!
wpisy 67-48 z 67 wyświetlane po 20
poprzednia strona |
Dopisz się do księgi!

wpis nr: 67
z dnia: 07.05.2017
imię: Anna
Komentarz:
Witam. Dzisiaj mój Shadow ukończył kurs podstawowy.Mamy dalsze plany na rozwój w Państwa szkole.Pani Alicja jest świetnym fachowcem w tej dziedzinie.Wspaniałym nauczycielem z ogromną wiedzą, powołaniem i umiejętnościami. Polecam każdemu kto ma pieska.
----------
wpis nr: 66
z dnia: 22.09.2015
imię: Paulina
Komentarz:
Pani Agnieszko, gratuluję fatalnego wystąpienia w radio. Takich bzdur dawno nie słyszałam. Porady z żywienia & leczenia zwierząt chyba nie leżą w zakresie pani wykształcenia. Jeśli zamierza pani doradzać w tej tematyce, proszę się jeszcze nieco douczyć, bo jeśli faktycznie właściciele słuchają pani rad, ma pani wiele istnień na sumieniu. Niech pani pozostanie przy behawiorze, o reszcie nie ma pani pojęcia.
----------
wpis nr: 65
z dnia: 25.08.2015
imię: Anna Pielecka
Komentarz:
Witam serdecznie.Ją i mój havek Argon jesteśmy absolwentami Hauwardu z roku 2002 i wiernymi sluchaczmi audycji radiowej.Niestety z racji wieku Argona nie mogę narażać go na blisko godzinną podróż samochodem na sodkanie seniorów 6 września o którym usłyszała.Pragnę jednak uczestniczyć z Wami duchowo i bardzo serdecznie podziękować Pani Agnieszce za wspaniałą działalność z uklonami szacunku Ania i 14_latek Argon
----------
wpis nr: 64
z dnia: 24.11.2014
imię: Basia
Komentarz:
Witam serdecznie, ukończyliśmy kurs podstawowy, teraz robimy gimnazjum, ale są dalsze plany naszego rozwoju w tej szkole. Pani Alicja jest świetnym fachowcem, polecam każdemu kto chce się nauczyć swojego psa, kto ma problem z psem i temu kto dla przyjemności chce się nauczyć jak swojego psa wyszkolić. Z moim strachliwym Reksem dajemy radę (z początku bez smakołyków-nic nie jadł na dworze), w ciągu tych kilku miesięcy wiem jak postępować z moim psem, przy okazji powiem, że to zupełnie inny pies. Dziękuję
----------
Ranking smartfonow wg gsmManiaK.pl

Poza testami, TOP10 i poradnikami przygotowalismy stale aktualizowany ranking smartfon w oparciu o nasze testy. Sprawdz nasz ranking i wybierz telefon, ktory najlepiej do ciebie pasuje!

redaKcja gsmManiaK.pl

----------
wpis nr: 63
z dnia: 18.09.2014
imię: Anna
Komentarz:
Chcę poinformować, że 17 kwietnia odeszła za Tęczowy Most Kajtusia, uczennica Państwa Szkoły, mądra, ukochana moja sunia :(
----------
wpis nr: 62
z dnia: 10.04.2013
imię: Anna
Komentarz:
Witam.Pragniemy z Kajtusią pozdrowić "naszą szkołę", do której trafiłyśmy w 1999roku. Tak, to my, Kajtusia o której artykuł jest zamieszczony w dziale Forum. Kajtusia to już psia seniorka, ma minimum 17 lat, a może i 18. Niestety nie widzi nic poza (przypuszczalnie) światłem i prawie nie słyszy. Ale dzielnie węszy na spacerkach, cieszy się każdym przysmakiem oraz od czasu do czasu poszaleje chwilę ze swoją towarzyszką, z którą od trzech lat dzieli dom, a jest nią mopsiczka Acieńka. Zdrowie Kajtusi nieźle dopisuje, wprawdzie jak każda mocno sędziwa pani przyjmuje czasem jakieś leki podtrzymujące stan zdrowia, ale nasz pan doktor mówi, że mało który pies tym wieku ma tak dobrą kondycję. Szkołę wspominamy zawsze z łezką wzruszenia w oku. Serdecznie pozdrawiamy całą ekipę szkoły, a zwłaszcza Panią Kępkę i naszą ukochaną panią Ewę.
----------
wpis nr: 61
z dnia: 24.03.2012
imię: ania
Komentarz:
jestem ciekawa czemu w opisach ras nie ma rhodesiana rozumiem że rasa nie jest popularna ale fajnie by było zobaczyć co o nich piszą
----------
wpis nr: 60
z dnia: 10.03.2012
imię: aga
Komentarz:
Pozdrowienia!
----------
wpis nr: 59
z dnia: 02.02.2012
imię: Grażyna
Komentarz:
Wczoraj odszedł mój ukochany Runner (AST).Był w Szkole, gdy miał półtora roku.Niedawno miał 16 urodziny. Nie jest winny niczyjego życia, zawsze zgadzał się na moją koncepcję.
----------
wpis nr: 58
z dnia: 02.11.2011
imię: Olga
Komentarz:
Skończyłam z moimi dwoma psiakami podstawówkę, gimnazjum i kurs psa Stróżująco-Obrończego 1 stopnia. Bardzo polecam głównie właścicielom psów z ciężkim charakterem. Osoby szkolące z diabełka zrobią wam aniołka. Polecam
----------
wpis nr: 57
z dnia: 29.08.2011
imię: Wioletta
Komentarz:
Jesteśmy z naszym psem Wegą już po gimnazjum i teraz szykuje się nam następne szkolenie -tym razem obronne. Z każdego kolejnego kursu jesteśmy bardzo zadowoleni ,zarówno metody szkolenia psów jak i indywidualne podejście do każdego z osobna zaprocentowały tym ,że mamy teraz mądrego i chętnego do współpracy psa. Oprócz nauki sama atmosfera tworzona przez trenerkę była super-a czas spędzony na placu z Panią Kasią-bo o niej mowa-bezcenny!Reasumując-polecamy wszystkim ,którzy chcą mieć dobrze wychowanego towarzysza i owocnie spędzić wolny czas.
----------
wpis nr: 56
z dnia: 27.06.2011
imię: Piotr
Komentarz:
Właśnie ukończyliśmy "podstawówkę". Super !!! Od września zaczynamy kolejne. Gorąco zachęcam wszystkich niezdecydowancyh. Teraz to mogę spokojnie pogadać z pieskiem :)
----------
wpis nr: 55
z dnia: 08.01.2011
imię: Patrycja
ICQ: 99 ICQ status
Komentarz:
Bardzo dobra szkółka mój piesek Wega< tam chodzi :)
----------
wpis nr: 54
z dnia: 21.11.2010
imię: Marta
gg: 5187756
Komentarz:
Psie przedszkole super - moja chihuahua coraz lepiej uczy się przez kontakt z innymi psiakami i ludźmi ^^ Jak będę miała kolejnego szczeniaczka to obowiązkowo będę się stawiać na lekcjach dla maluchów :) Dziękujemy bardzo!
----------
wpis nr: 53
z dnia: 17.06.2010
imię: Sabina
Komentarz:
Cenie hauuward za to,że propaguje adopcję psów ze schronisk i w czasie szkolenia właściciele kundelków moga pozbyc sie kompleksów. Za to ogromny plus. Ale czekam również na chwilę,gdy pokazy posłuszeństwa (np na psich wystawach) będą sie odbywały bez użycia kolczatek. To robi naprawdę bardzo złe wrażenie.
----------
wpis nr: 52
z dnia: 16.04.2010
imię: LadyKasiks
Komentarz:
Ładna strona
----------
wpis nr: 51
z dnia: 16.02.2010
imię: Alina Johnson
Komentarz:
Pani Agnieszka Kępka dzięki swojej wiedzy, doświadczeniu i pełnym życzliwości zaangażowaniu pomogła mi uporać się z problemami adaptacyjnymi mojej zaadoptowanej ze schroniska suni. Jej wskazówki sprawiają, że maltretowana, poraniona psychicznie i fizycznie suczka, znów nabiera ufności do świata. Dziękuję za nieocenioną pomoc i ogromne serce, które nam Pani okazała. Pozdrawiam najserdeczniej z Krakowa!
----------
wpis nr: 50
z dnia: 02.02.2010
imię: kasia
Komentarz:
Bardzo fajna szkoła!! polecam wszystkim : ) nasz owczarek niemiecki, absolwent dwóch kursów jest tak samo zadowolony jak my :) Panie prowadzące zajęcia ( Eliza i Ewa )zajęcia prowadzą bardzo profesjonalnie, można dowiedzieć się wielu ciekawych porad i lepiej zrozumieć swojego psiaczka :)
----------
wpis nr: 49
z dnia: 29.01.2010
imię: ROMAN
Komentarz:
Jestem zdania, że to przystępna witryna. Pozdrawiam
----------
wpis nr: 48
z dnia: 30.11.2009
imię: Kasia
Komentarz:
piekne pieski
----------


(c) 4free.pl - darmowe komponenty dla WebMastera za darmo      » Księga gości    » Sonda    » SUBskrypcja, Newsletter   » Test on-line    » więcej »
Informacja o przetwarzaniu danych
Powered by: Agencja Interaktywna CATALIST.com.pl