Księga gości należy do serwisu: Intencje internetowe
Założona: 20.05.2005, odwiedzona 95615 razy.
Zawiera 19890 wpisów, w tym 19890 aktywnych.

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH !
wpisy 19890-19841 z 19890 wyświetlane po 50
poprzednia strona |
Dopisz się do księgi!

imię: Justyna
dnia: 16.01.2018
godz.: 7:21
Proszę o modlitwę za duszę w czyśćcu ciepiące, błagam o łaskę macierzyństwa. Jezu bądź miłosierności mnie grzesznemu.
----------
imię: Tomasz
dnia: 16.01.2018
godz.: 7:15
Panie Jezu Miłosierny! Dziękuję, że działasz w moim życiu! Dziękuję, że jesteś i stale nam pomagasz! Dziękuję za wszystko i proszę z całego serca o stałą Twoją obecność w naszym domu i naszym życiu! Proszę daj zdrowie naszej córeczce, mojej żonie, naszym rodzicom! Błogosław nam wszystkim Panie! Jezu ufam Tobie! Jezu Ty się tym zajmij! Amen
----------
imię: Maciej
dnia: 15.01.2018
godz.: 7:56
Wiecznu odpoczynek racz Jej dać Panię w dniu urodzin mojej matki Lidii
----------
imię: Tomasz
dnia: 15.01.2018
godz.: 7:50
Jezu Chryste Mój Kochany! Proszę bądź w naszym domu w dniu dzisiejszym i po wszystkie kolejne dni! Błogosław naszemu domowi i relacjom pomiędzy domownikami! Daj nam wszystkim zdrowie i wprowadź Twój pokój kierowany przez ducha świętego! Dziękuję Ci za wszystko co dla nas już uczyniłeś i błogosław nam nadal! Jezu ufam Tobie! Jezu Ty się tym zajmij!
----------
imię: Ewa
dnia: 14.01.2018
godz.: 13:52
Proszę Jezu Miłosierny o Boże błogosławieństwo ,zdrowie i korzystna zmianę pracy
----------
imię: Elżbieta
dnia: 14.01.2018
godz.: 11:36
Miłosierny Jezu błagam o uzdrowienie relacji w rodzinie,o nawrócenie do Kościoła Świętego, o uzdrowienie relacji w małżeństwach moich synów.Jezu najdroższy kocham Cię.
----------
imię: anna
dnia: 14.01.2018
godz.: 9:40
E-mail: duchswiety52
Prosze za chorych,cierpiacych,w nalogach.O zbawienie Mikolaja,Tomasza.rodzenstwa z rodzinami.W intencjach Ani.O uzdrowienie Bozeny,za Haline.Za tych co prosili nas o modlitwe.O Boze Milosierdzie dla rodziny Milczarskich,Saternus,Sikorow,Hoser,Idzik,Mlynik,Banaszek,Szkarlat,Szydlowskich,Nowak,Karolak,Kowalczyk,Ciechanowicz,Kielak,Kazmierkowskich,Algiert,Witko,Groszek,Siewko,Rychowieckich,Jablkowskich,Podstawka,Kaminskich.O Beatyfikacje Slugi Bozego Prymasa Wyszynskiego.Za Kosciol SW.Ojca SW.Franciszka,Duchowienstwa,Ludu Bozego.Za przesladowanych za wiare.O nowe powolania kaplanskie.O Pokoj w Ojczyznie ,w Swiecie.Za zmarlych wszystkich bliskich,za dusze w czyscu cierpiace.Za sp.Janine,Mariana Saternus,Jadwige Kielak.sp rodzine Milczarskich,Sikorow,Saternus,Algiert,Szydlowskich,Ciechanowicz,Kielak,Kazmierkowskich,Stepien,Stefanowskich,Brygide Grebska,Jaroslawa Sikore,Marka Glowackiego,Kamila Szydlowskiego,za sp rodzine Brydzynskich,Witko,Hoser,Szkarlat,Banaszek,Idzik.
----------
imię: anna
dnia: 14.01.2018
godz.: 9:37
E-mail: duchswiety52
prosze o zbawienie rodziny Milczarskich,Sikorow,Saternus,Ciechanowicz,Szydlowskich,Nowak,Szkarlat,Witko,Hoser,Idzik,Mlynik,Stepien,Stefanowskich,Wiloch,Kowalczyk,Jablkowskich,Banaszek.Za zmarlych z tych rodzin.O Uzdrowienie Bozeny,Haliny.O Boze Dary sw dla pielgrzymujacych,o bezpieczny powrot
----------
imię: Marta
dnia: 13.01.2018
godz.: 17:25
E-mail: hawrysia
Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia i uzdrowienia mojego ukochanego Męża i starszych Braci. Proszę o dary natury i łaski dla wspaniałych Córeczek oraz pomyślne rozwiązanie i zdrowie dla kolejnego Maluszka. Proszę o siły i cierpliwość dla mnie, wytrwanie w czystości. Proszę o pomyślne zdanie trudnego egzaminu.
----------
imię: halina
dnia: 13.01.2018
godz.: 14:17
Miłosierny Boże blagam o nawrócenie,przemianę życia i dary Ducha Świętego dla zagubionego syna Grzesia.
----------
imię: Justyna
dnia: 13.01.2018
godz.: 4:59
Panie Jezu Miłosierny gorąco Cię proszę o dar potomstwa. Proszę o łaski dla zmarłej babci Heleny. Proszę o modlitwę.
----------
imię: Maria
dnia: 12.01.2018
godz.: 21:00
E-mail: mariakp20
Panie Jezu Miłosierny gorąco Cię proszę o dar potomstwa dla syna Michała i Doroty oraz dla syna Pawła i Alicji. Jezu Ty się tym zajmij. Jezu ufam Tobie. Maria
----------
imię: Halina
dnia: 12.01.2018
godz.: 13:25
E-mail: halina.mirowska
Jezu Miłosierny Okaż Swoje Wielkie Miłosierdzie i obdarz łaską zdrowia mojego wnuczka Antosia, aby dobrze rozumiał rzeczywistość, miał dobry kontakt wzrokowy, nie miał agresji i stał się spokojnym, odważnym i mądrym chłopcem. Bóg zapłać.
----------
imię: Tomasz
dnia: 12.01.2018
godz.: 7:23
Jezu Mój Kochany i Miłosierny! Z całego serca proszę Cię o zdrowie dla Mojej Kochanej Mamusi i spokój w domu! Proszę Cię też o wszystkie moje intencje, które noszę w sercu! Ty znasz je Panie wszystkie! Bądź wola Twoja! Jezu ufam Tobie! Jezu Ty się tym zajmij! Przepraszam za wszystkie moje grzechy! Daj mi wytrwałość w wierze! Amen
----------
imię: Grazyna
dnia: 11.01.2018
godz.: 20:45
Panie Jezu obmyj swoją przenajdroższą krwią wszystkie choroby mojej ukochanej mamy Ani, przywróć jej dobrą pamięć i uśmiech na najukochańszej buzi. JEZU UFAM TOBIE.
----------
imię: Grażyna
dnia: 11.01.2018
godz.: 20:23
E-mail: g_graska
Panie Jezu wszechmogący proszę okaż Łaskę Miłosierdzia aby syn Bartek i Ania powrócili na drogę wiary i kościoła. Nakłoń ich również aby zechcieli odnowić dobre relacje z rodziną. Pobłogosław Panie Jezu Anie, jest w stanie Błogosławionym aby szczęśliwie urodziła zdrowe dzieciątko które nosi pod serduszkiem. Panie Jezu zanoszę moje prośby pod Twój Krzyż, składam pod Twoje przenajdroższe stopy i proszę zajmij się tym.
----------
imię: Tomasz
dnia: 11.01.2018
godz.: 8:25
Żeby moja żona zaczęła dostrzegać chęć pomocy ze strony wszystkich naszych domowników! Będzie wtedy Jej łatwiej! Nie chcę, żeby się męczyła z tym wszystkim! Proszę Panie spraw, aby przeszła taką przemianę! Amen! Jezu ufam Tobie! Jezu Ty się tym zajmij! Amen
----------
imię: Tomasz
dnia: 11.01.2018
godz.: 8:21
Jezu Chryste Miłosierny! Panie i Boże Mój! Dziękuję za już otrzymane łaski! Proszę obdarz nas Twoją łaską w postaci spokoju i zdrowia w naszym domu! Zwalcz proszę wszystkie przeciwności, które napotykamy na naszej drodze! Proszę Cię o zdrowie dla nas wszystkich: dla naszej córeczki, dla mojej żony, dla mojej mamy i taty, dla teściów... Przede wszystkim proszę Cię, pomóż pokonać problemy zdrowotne mojej mamie, żeby wreszcie mogła być w pełni z nami wszystkimi! Tak bardzo cierpi z tego powodu! Proszę Cię również o zdrowie dla wszystkich chorych i cierpiących! Jezu pomóż nam wszystkich! Prowadź nas zgodnie z Twoją wolą! Amen! Jezu ufam Tobie! A dla mnie Panie proszę o spokój ducha, tak aby zawsze w każdej sytuacji postępował jak Twoje Dziecko i nie miał w sobie ducha zgorszenia... Amen! Jezu ufam Tobie! Jezu Ty się tym zajmij! Amen! Kocham Cię Panie Boże, Jezu Chryste i Duchu Święty! Proszę Cię też Panie o przemianę serc mojej żony i mojego, abyśmy mówili jednym językiem! Żeby moja żona
----------
imię: Ola
dnia: 09.01.2018
godz.: 1:18
Proszę o modlitwę o przemianę serca Łukasza i o to, by odezwał się do mnie, zawalczył o naszą relację.
----------
imię: Ewa
dnia: 08.01.2018
godz.: 23:24
Najswietsze serce Jezusa zmiluj sie nad naszym synem Darkiem i jego zona
----------
imię: Piksel
dnia: 08.01.2018
godz.: 15:49
Tego szanownego Pana pode mną chyba bóg opuścił :( Świeć Panie nad jego duszą. Niech bedzie pochwalony :)
----------
imię: Sebastian
dnia: 08.01.2018
godz.: 15:01
Bardzo cię prosze Jezuniu o to, żeby Grzesiek ode mnie z pracy nie był takim beznadziejnym pustakiem. Do niedawna był super gościem, takim, że nawet bym mu po koleżeńsku gałę zrobił, a teraz zły duch go opętał. Bardzo proszę o wsparcie w modlitwie.
----------
imię: Bożena
dnia: 08.01.2018
godz.: 15:00
E-mail: bozkraw59
Proszę o rozwiązanie mojej trudnej sytuacji oraz za zdrowie rodziców. Jezu ufam Tobie
----------
imię: Tomasz
dnia: 08.01.2018
godz.: 12:21
Panie Boże Mój! Jezu Miłosierny! Proszę zajmij się naszą rodziną zgodnie z Twoją wolą! Dziękuję za już otrzymane łaski! Proszę pomóż nam zwalczyć wszystkie przeciwności, które napotykamy na naszej drodze! Proszę Cię o zdrowie dla nas wszystkich: dla naszej córeczki, dla mojej żony, dla mojej mamy i taty, dla teściów... Proszę Cię również o zdrowie dla wszystkich chorych i cierpiących! Jezu pomóż nam wszystkich! Prowadź nas zgodnie z Twoją wolą! Amen! Jezu ufam Tobie! A dla mnie Panie proszę o spokój ducha, tak aby zawsze w każdej sytuacji postępował jak Twoje Dziecko i nie miał w sobie ducha zgorszenia... Amen! Jezu ufam Tobie! Jezu Ty się tym zajmij! Amen! Kocham Cię Panie Boże, Jezu Chryste i Duchu Święty!
----------
imię: Ewelina
dnia: 08.01.2018
godz.: 9:29
E-mail: ew.szalanska
Proszę o uzdrowienie małżeństwa, siły do opieki nad dzieckiem niepełnosprawnym oraz jego uzdrowienie. Jezu ufam Tobie!
----------
imię: Ewelina
dnia: 08.01.2018
godz.: 3:25
E-mail: ewelina.g
Bardzo proszę o modlitwę o uwolnienie z narkomanii, ducha depresji i agresji, uzdrowienie emocji oraz Łaskę nawrócenia dla 16-letniego Wiktora, który aktualnie znajduje się w Katolickim Ośrodku Leczenia Uzależnień, aby uwierzył w Boga i otworzył na Niego swoje serce.
----------
imię: Justyna
dnia: 07.01.2018
godz.: 17:15
Szczęść Boże, Proszę o modlitwy o przemianę serca Łukasza, o wzmocnienie jego wiary i miłości do mnie, o uwolnienie od lęku przed życiem. Proszę dla niego o zdrowie oraz o szczęście dla nas i wspólną uczciwą miłość! Bóg zapłać!
----------
imię: Ewa
dnia: 07.01.2018
godz.: 13:45
Pokornie proszę o Boże błogosławieństwo w domu i w pracy
----------
imię: anna
dnia: 07.01.2018
godz.: 10:54
E-mail: duchswiety52
Prosze o zbawienie Mikolaja,Tomasza,rodzenstwa z rodzinami.RatujJezu rodzine.W intencjach Anny.Prosze o Boze Milosierdzie,Boze Blogoslawienstwo dla rodziny Milczarskich,Saternus,Sikorow,Ciechanowicz.,Szydlowskich.O uzdrowienie Bożeny,Haliny..Za wszysdtkich zmarlych Przodkow z tych rodzin.O zbawienie dla grzesznikow w rodzinie,swiecie,w pracy.
----------
imię: Zofia
dnia: 07.01.2018
godz.: 9:34
E-mail: zosia49
Jezu Miłosierny proszę Cię o uzdrowienie ,proszę również o zdrowie dla moich córek,męża,wnuków.
----------
imię: Ewa
dnia: 06.01.2018
godz.: 17:25
Proszę ciebie Jezu Miłosierny o zdrowie ,boże błogosławieństwo i uwolnienie od stresującej pracy i nieżyczliwych ludzi
----------
imię: Ewa
dnia: 05.01.2018
godz.: 7:32
Jezu ufam Tobie.Boże wszechmogący proszę o dar zdrowia dla mojego męża o opiekę nad nim w czasie operacji o roztropność dla lekarzy i pielęgniarek,którzy będą opiekować się nim.Proszę o zdrowie dla moich najbliższych i dla mnie.Dziękuje za dobro,którym mnie Panie obdarzyłeś.Jezu ufam Tobie.Jezu Ty się tym zajmij.Bóg zapłać za modlitwę
----------
imię: Renata
dnia: 04.01.2018
godz.: 22:41
Najdroższy Jezu ufam Tobie, błagam o łaskę zdrowia, kręgosłupa, układu oddechowego uleczenie z bezsenności.prosze o opiekę nad Maćkiem, Przemkiem rodzicami,Olusiem,Elą.Wszystkie troski i problemy powierzam Tobie-Jezu Ty się tym zajmuje.Badż uwielbiony Panie
----------
imię: Renata
dnia: 04.01.2018
godz.: 21:33
Najdroższy Jezu ufam Tobie, błagam o łaskę zdrowia, kręgosłupa, układu oddechowego uleczenie z bezsenności.prosze o opiekę nad Maćkiem, Przemkiem rodzicami,Olusiem,Elą.Wszystkie troski i problemy powierzam Tobie-Jezu Ty się tym zajmuje.Badż uwielbiony Panie
----------
imię: Tomasz
dnia: 04.01.2018
godz.: 7:32
Jezu Chryste! Panie Boże Mój! Z całego serca dziękuję Ci za Twoje wsparcie i otrzymane łaski! Proszę wspieraj stale naszą rodzinę, prowadź nas w zdrowiu i pokoju! Jezu ufam Tobie! Jezu Ty się tym zajmij! Amen
----------
imię: lilla
dnia: 04.01.2018
godz.: 0:38
E-mail: lajlon
proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia Sophi z ciężkiej choroby oraz nawrócenia Mietka,Asi ,Iwony ,proszę tez o łaskę uzdrowienia mojego małżeństwa ,Bóg zapłać
----------
imię: Ewa
dnia: 03.01.2018
godz.: 20:37
Serce Pana Jezusa uzdrow,zaradz wdzystkim choroba Ewy i Czeska,taty oraz szczesliwe rozwiazanie dla Basi. Bog zaplac
----------
imię: Dorota
dnia: 03.01.2018
godz.: 16:52
E-mail: dorota.zagorna
Panie Jezu Miłosierny polecam Twojej opiece Agnieszkę,Ty Panie znasz całe jej życie, Ty Jezu Miłosierny się tym zajmij. Ufam Tobie Jezu
----------
imię: Ewa
dnia: 03.01.2018
godz.: 10:18
Proszę o Boże błogosławieństwo,opiekę i spokój w pracy
----------
imię: Tomek
dnia: 03.01.2018
godz.: 7:25
Panie Boże Mój, proszę prowadź cały nasz dom w Twoim pokoju w tym szczególnym dzisiejszym dniu, jak również przez cały czas! Bądź z nami Panie i kieruj naszym postępowaniem! Daj nam zdrowie oraz serca miłosierne byśmy się nawzajem miłowali! Proszę Cię również o pokój dla innych ludzi oraz zdrowie i pomoc dla cierpiących! Jezu ufam Tobie! Jezu Ty się tym zajmij! Amen! Proszę też żebym nigdy nie stawiał swojego jak ponad potrzeby innych! Amen
----------
imię: ANETA
dnia: 02.01.2018
godz.: 21:34
prosze ciebie panie boze o opieke i pomoc mojej rodzinie blagam o duzo zdrowia dla moich rodzicow meza i dla mnie o dobra prace pomocnych uczciwych ludzi boze zabierz od nas niepowodzenie trud i smutek odmien nasze zycie na dobre dziekuje za wszystko bog zaplac
----------
imię: Ewa
dnia: 02.01.2018
godz.: 19:41
Proszę Jezusa Miłosiernego o błogosławieństwo ,zdrowie ,pomyślność w pracy
----------
imię: Tomasz
dnia: 02.01.2018
godz.: 14:55
Boże Ty znasz wszystkie moje intencje! Proszę prowadź moją rodzinę i mnie zgodnie z Twoją wolą ! Jezu Ufam Tobie! Jezu Ty się tym zajmij! Pomóż proszę wszystkim chorym i cierpiącym! Amen
----------
imię: Tomasz
dnia: 02.01.2018
godz.: 8:12
Panie i Boże Mój Kochany!Dziękuję Ci z całego serca za cały miniony rok i otrzymane łaski! Przepraszam za wszystkie swoje grzechy i proszę o przebaczenie! Wybaczam wszystkim, którzy w minionym roku mnie zranili! Proszę Panie Jezu Miłosierny szczególnie o serce miłosierne dla moich najbliższych, a szczególnie dla Mojej Żony, żeby szła za Twoim głosem i dostrzegała dobro, które dają Jej najbliższe osoby! Proszę przemień Jej serce, aby była bardziej dla nas wyrozumiała i mniej wymagająca! Proszę o zdrowie dla całej rodziny i prowadzenie naszego domu w Twoim nieustannym pokoju! Jezu ufam tobie! Jezu, proszę, Ty się tym zajmij! Amen
----------
imię: mariola
dnia: 01.01.2018
godz.: 23:15
E-mail: mariolawierzba
Jezu nasz Panie przytul mnie i mojego synka a także męża ogarnij miłosierdziem swym, dziećmi twoimi być, Mateczko 1000 razy dziennie Zdrowaś Maryjo zamykam oczy i pragnę powtarzać dziękuję za życie
----------
imię: Ewa
dnia: 01.01.2018
godz.: 19:50
Proszę Jezusa Miłosiernego o Boże błogosławieństwo ,zdrowie i bardzo szybką zmianę pracy na lepszą
----------
imię: Ewa
dnia: 01.01.2018
godz.: 17:55
E-mail: faustyna197
O łaskę uwolnienia z nałogu alkoholowego i czystość serca dla Franciszka i Rafała
----------
imię: anna
dnia: 01.01.2018
godz.: 11:50
E-mail: duchswiety52
Prosze za chorych,cierpiacych,w nalogach.O zbawienie Mikolaja,Tomasza.rodzenstwa z rodzinami.W intencjach Ani.O uzdrowienie Bozeny,za Haline.Za tych co prosili nas o modlitwe.O Boze Milosierdzie dla rodziny Milczarskich,Saternus,Sikorow,Hoser,Idzik,Mlynik,Banaszek,Szkarlat,Szydlowskich,Nowak,Karolak,Kowalczyk,Ciechanowicz,Kielak,Kazmierkowskich,Algiert,Witko,Groszek,Siewko,Rychowieckich,Jablkowskich,Podstawka,Kaminskich.O Beatyfikacje Slugi Bozego Prymasa Wyszynskiego.Za Kosciol SW.Ojca SW.Franciszka,Duchowienstwa,Ludu Bozego.Za przesladowanych za wiare.O nowe powolania kaplanskie.O Pokoj w Ojczyznie ,w Swiecie.Za zmarlych wszystkich bliskich,za dusze w czyscu cierpiace.Za sp.Janine,Mariana Saternus,Jadwige Kielak.sp rodzine Milczarskich,Sikorow,Saternus,Algiert,Szydlowskich,Ciechanowicz,Kielak,Kazmierkowskich,Stepien,Stefanowskich,Brygide Grebska,Jaroslawa Sikore,Marka Glowackiego,Kamila Szydlowskiego,za sp rodzine Brydzynskich,Witko,Hoser,Szkarlat,Banaszek,Idzik.
----------
imię: Ewa
dnia: 31.12.2017
godz.: 23:26
Proszę Jezusa Miłosiernego o Boże błogosławieństwo i powodzenie w każdej dziedzinie życia w nadchodzącym Nowym roku
----------
imię: Halina
dnia: 31.12.2017
godz.: 16:17
E-mail: hbp
Proszę o wstawiennictwo do Miłosiernego Pana Jezusa z prośbą o opiekę nad moja rodziną, nawrócenie moich dzieci i wnuków , żeby moje dzieci nigdy nie utraciły pracy, o zdrowie dla całej rodziny oraz o pomoc i opiekę w tworzeniu i realizacji moich planów zawodowych. Żebyśmy nigdy nie utracili źródła utrzymania naszej rodziny.Jezu Ufam Tobie .Ty się tym zajmij.Ty się o to zatroszcz
----------


(c) 4free.pl - komponenty dla WebMastera Wersja: PRO