Księgi gości za darmo! Stwórz własną Księgę gości - Inne komponenty za darmo na 4free.PL

Księga gości należy do serwisu: Wolny Związek Zawodowy Pracowników Poczty
Założona: 05.08.2006, odwiedzona 73606 razy.
Zawiera 55 wpisów, w tym 55 aktywnych.

Moja księga gości
wpisy 55-36 z 55 wyświetlane po 20
poprzednia strona |
Dopisz się do księgi!

wpis nr: 55
z dnia: 17.02.2017
imię: sekretarz
E-mail: piotrgorzny
Komentarz:
Pietro, księga gości to nie jest miejsce na tego typu pytania. Zajrzyj na nasze forum. Tam na pewno uzyskasz odpowiedź. Pozdrawiam sekretarz
----------
wpis nr: 54
z dnia: 14.02.2017
imię: Pietro
Komentarz:
Czy przy braku listonoszy można zamiast nich wysłać do roznoszenia przesyłek pracowników z okienek? Czy są jakieś obostrzenia i przepisy regulujące tę kwestię. Można przesunąć pracownika do innej pracy na trzy miesiące, ale w tym wypadku występują pewne zagrożenia na które są przygotowani i przeszkoleni listonosze, a może też inaczej ubezpieczeni.
----------
wpis nr: 53
z dnia: 14.10.2014
imię: Bogusław
E-mail: boguslaw.demczuk
Komentarz:
Klienci Poczty Polskiej są notorycznie oszukiwani przy usłudze przesyłek priorytetowych. Stworzony przez planistów system w żadnym stopniu nie gwarantuje doręczenia takiej przesyłki w deklarowanym terminie a jednak ten proceder wciąż trwa. Wyłudza się w ten sposób znaczne sumy w skali nawet jednego dnia i... co się z tym dalej dzieje? Czy są przeznaczane na obfite apanaże kadry menagerskiej? Jeżeli tak to za co? Pozbawia się pracowników szeregowych, zatrudnionych na stanowiskach nie mających kontaktów z klientem za niewykonalne dla nich czynności (otwieranie kont pocztowych i zawieranie ubezpieczeń) a przecież to nie leży w zakresie ich statutowych obowiązków. Zwracałem się do odpowiednich służb PP o wyjaśnienie sprawy nieudolnego systemu przesyłek priorytetowych lecz odpowiedz jaką otrzymałem była niepełna i wymijająca. Pozdrawiam wszystkich szeregowych pracowników poczty i życze sukcesu w nadchodzącej manifestacji. Czas już zakończyć z istniejącym, nieudolnym i pazernym systemem pse
----------
wpis nr: 52
z dnia: 06.02.2013
imię: tommek
Komentarz:
Trudno zaprzeczyć faktom :) Jest kontakt do admina. Przepraszam i pozdrawiam.
----------
Testy smartfonow i telefonow wg gsmManiaK.pl

Jezeli zastanawiasz sie nad kupnem smartfona (telefonu) sprawdz najpierw nasze testy smartfonow. Przetestowalismy juz kilkaset modeli. Zobacz co o nich myslimy.

redaKcja gsmManiaK.pl

----------
wpis nr: 51
z dnia: 06.02.2013
imię: sekretarz
E-mail: piotrgorzny
Komentarz:
Tommek, dziękujemy za komplement. Nieprawdą jest to, że aby skontaktować się z administracją forum trzeba być zarejestrowanym. W panelu rejestracji na forum jest bezpośredni link do kontaktu z adminem. Ale dla pełnej jasności podaję adres mailowy admina: wolneforum@gmail.com Co do linku aktywacyjnego to proponuję sprawdzić folder spam w Twojej skrzynce pocztowej. Jeśli nadal będzie problem, napisz maila na podany wyżej adres, konto aktywujemy ręcznie. Pozdrawiam. sekretarz
----------
wpis nr: 50
z dnia: 06.02.2013
imię: tommmek
Komentarz:
Witam. Fajne FORUM, na którym nie można się zarejestrować. Mimo wysyłania ponownych próśb o mail aktywacyjny. Kontakt z administratorami forum możliwy po zalogowaniu - GENIALNE !!!
----------
wpis nr: 49
z dnia: 04.01.2013
imię: Paweł
E-mail: om125
Komentarz:
Ekipa Grezgorza szermanowicz trwoniła majatek PP.Prawdopodobna byla korupcja wsrod dyrektorow DOP-RUP.
----------
wpis nr: 48
z dnia: 26.11.2012
imię: MALGORZATA
E-mail: malgorzatapaczes64
Komentarz:
za m-c 11.2012naczelnik zabiera mi 100%premii czasowej za strój apaszka jest , identy jest ale bluzka ciemna .Podstawowa rzecz żeby wymagać dajemy odpowiedni ekwiwaentl adekwatny do cen rynkowych bo nawet u chinczyka nie kupie za np 5,00 zł lub ubranie takie jakie wymaga pracodawca czyż nie gwarantuje tego kodeks pracy .Idą święta chwała Pracodawcy za motywacje. Może związki wpadną na pomysł a mamy ich dużo że za frekwencje będzie pracodawca premiował dodatkowo bo w innych krajach jak czytała w Poczcie Polskiej nagradzają.,a przy dobrej frekwencji pracowników same poztywych.
----------
wpis nr: 47
z dnia: 05.06.2012
imię: sekretarz
Komentarz:
Ela, najlepiej będzie, jak takie pytania zadasz na naszym forum. Księga gości to nie jest najlepsze do tego miejsce. Adres forum to: www.wzzpp.pl/forum
----------
wpis nr: 46
z dnia: 05.06.2012
imię: ela
E-mail: ela3211
Komentarz:
prosze mi napisać czy ja jako kierowca -listonosz muszę iść na rejon którego w ogóle nie znam listonoszka tego rejonu kt ora chodzi tamjuż 17 lat przychodzi z niego o godz 17-17;30;mało tego ani raz na nim nie byłam a oni mnie tam w ciemno chcvą posłać
----------
wpis nr: 45
z dnia: 25.04.2012
imię: Stanisław
E-mail: stan583
Komentarz:
Długo jeszcze pozwolimy tak sobą poniewierać?
----------
wpis nr: 44
z dnia: 16.03.2012
imię: Ania
E-mail: szczepanna
Komentarz:
Brawo dla Iwony może wreszcie nasze kierownictwo się obudzi? A może nie!
----------
wpis nr: 43
z dnia: 31.01.2012
imię: pracownik
Komentarz:
Ale poprawili, zabrali lub zmniejszyli etaty i zaoszczędzili na odprawy dla urzędników a wysłany list POLECONY PRIORYTET do adresata szedł tydzień - 0d poniedziałku do poniedziałku. Może jeszcze z okienek pozwalniać, będą takie kolorowe i dłuższe kolejki, chyba że o to właśnie chodzi. No to cel został osiągnięty i należą się pomysłodawcom gratulacje.
----------
wpis nr: 42
z dnia: 09.01.2012
imię: Stanisław
Komentarz:
Po co referendum? I tak jak zwykle zrobią co chcą. Ktoś musi zapłacić za ambicje wybranych demokratycznie elit. Młodzi głosowali na nich, młodzi teraz tez poprą i po sprawie..
----------
wpis nr: 41
z dnia: 14.10.2011
imię: Stanisław
Komentarz:
Mojego dziadka bolszewicy zastrzelili w Katyniu, dziadek naszego premiera dzielnie strzelał do waszych przodków, Moje miejsce w tym kraju już wkrótce będzie na bruku a jego w salonach. Wstyd mi za moich rodaków. A co będzie dalej? Zdejmowanie krzyży, demontaż pomników JP II, polskie obozy koncentracyjne... Wcale mnie to już nie zdziwi.
----------
wpis nr: 40
z dnia: 09.10.2011
imię: Stanisław
Komentarz:
Plutony egzekucyjne już działają, etaty z eksploatacji na których utrzymują się pracownicy biurowi są nie do ruszenia. Ale za to w działach eksploatacyjnych porachunki w pełnym toku. ALE REFORMA! Pozdrowienia dla jej twórców i wykonawców. Poczekajmy na efekty pracy tych cudotwórców. P.S. Ludzie. odwagi. piszcie - nie dajcie sobą poniewierać.
----------
wpis nr: 39
z dnia: 03.05.2011
imię: Pokrzywdzeni
Komentarz:
W moim urzędzie przedstawiono pracownikom ich oceny pomijając "na wszelki wypadek" poinformowania ich o przysługującym im prawie do złożenia odwołania od krzywdzącej opinii. Dobre oceny otrzymali tylko ci którzy nosili kierownictwu imieninowe upominki lub byli bardzo "kontaktowi".Złamanie procedur powinno skutkować unieważnieniem wszystkich czynności i ocen. Czy jakikolwiek związek podejmie się wyjaśnienia tej sprawy?
----------
wpis nr: 38
z dnia: 19.04.2011
imię: beata
E-mail: beata1972-1972
Komentarz:
wpis
----------
wpis nr: 37
z dnia: 04.04.2011
imię: Mario
Komentarz:
A ja pozdrawiam kolejny "kanapowy" związek w naszej firmie! Tylko kto przewodniczącemu pozwolił rozsyłać dziś spam na nasze skrzynki służbowe??? Chęć zaistnienia ponad wszystko!
----------
wpis nr: 36
z dnia: 17.02.2011
imię: Kamil
E-mail: kamil3e3e
gg: 4338783
Komentarz:
pozdrawiam kolegów ze związku
----------


(c) 4free.pl - darmowe komponenty dla WebMastera za darmo      » Księga gości    » Sonda    » SUBskrypcja, Newsletter   » Test on-line    » więcej »
Powered by: Agencja Interaktywna CATALIST.com.pl