Księgi gości za darmo! Stwórz własną Księgę gości - Inne komponenty za darmo na 4free.PL

Księga gości należy do serwisu: Fotografie z Rynu
Założona: 26.12.2006, odwiedzona 72644 razy.
Zawiera 36 wpisów, w tym 36 aktywnych.

Moja księga gości
wpisy 36-17 z 36 wyświetlane po 20
poprzednia strona |
Dopisz się do księgi!

imię: Kasia
dnia: 26.02.2013
Fajna stronka, pozdrawiam
----------
imię: ewa
dnia: 27.09.2012
Bardzo fanie, pozdrawiam
----------
imię: Janek
dnia: 25.04.2012
W tym roku będę w Rynie na wakacjach. Nie było mnie tam trzy lata, będzie co porównywać. Suuuuper klimaty do wypoczynku
----------
imię: Justyna
dnia: 14.09.2011
Byłam w tym roku w Rynie, rzeczywiście ładne miasteczko
----------
Testy tabletow wg tabletManiaK.pl

Jezeli zastanawiasz sie nad kupnem tableta, ultabooka lub laptopa 2w1 sprawdz najpierw nasze testy tabletow. Przetestowalismy juz kilkaset modeli. Zobacz co o nich myslimy.

redaKcja tabletManiaK.pl

----------
imię: Agata
dnia: 04.09.2011
Łza się w oku kręci jak oglądam mój Ryn. Wyjechałam do Kanady 40 lat temu.
----------
imię: mirek
dnia: 28.05.2011
za tę robotę którą robisz należą Ci się wielkie dzięki!!!
----------
imię: Andrzej
dnia: 12.08.2010
Z ciekawością czekam na porównanie zdjęć z rzeczywistością. Wyjeżdżam do Rynu pod koniec mięsiąca. Może być bardzo interesująco.
----------
imię: Wiktor
dnia: 15.06.2010
Super kolekcja fotek, gratuluję
----------
imię: AdAm
dnia: 29.12.2009
Bardzo ciekawe fotki, można je oglądać bez końca.
----------
imię: Wiktor
dnia: 09.12.2009
Świetna strona, świetne zdjęcia, Zrobiono kawał dobrej roboty promującej miasto. Gratulacja dla Admina
----------
imię: Beata
dnia: 09.11.2009
Dziękuję za możliwość obejrzenia kart przeszłosci. Urodziłam się w Rynie w 1964 roku i nigdy nie miałam możliwości, by to miasteczko odwiedzić, mimo, że co jakiś czas taka myśl mnie nawiedza. Na drugiej fotografii z Rynu pt.MIESZKAŃCY PO 1945 ROKU (wystawa garmażeryjna pracownic GS'u (z kronik A. Nowickiego) - odnalazłam fotkę z moim ojcem... Bardzo się wzruszyłam. DZiękuję autorowi, za tak ciekawie zrealizowaną stronę poświęconą tak uroczemu miasteczku. Pozdrawiam wszystkich Jego Mieszkańców :-)
----------
imię: Dawid
dnia: 20.08.2009
Witam. Świetna strona. Cieszę się, że na nią trafiłem. Administrator zrobił kawał dobrej roboty.
----------
imię: Admin
dnia: 11.07.2009
tłumaczenie poprzedniego wpisu: Cześć, mam 37 lat. 28.01.72 wyjechalam z Rynu do Niemiec. W Rynie chodzilam do drugiej klasy i nie mam teraz kontaktu z ludzmi z tej klasy. Moze ktos mnie pamięta? Moja rodzina była tam bardzo znana. Mój dziadek nazywal sie Hans Malessa. Mieszkalismy naprzeciw ruin koscioła. Być może sobie przypominasz? Pod nami mieszkał ewangelicki proboszcz, jego córka nazywała się Roma. jestem dumna, że urodziłam się w Rynie. Pozdrawiam, Monika
----------
imię: Malessa
dnia: 28.06.2009
E-mail: msschiffer
Hallo, ich bin vor 37 Jahren und zwar genau am 28.01.1072 von Ryn nach Deutschland ausgewandert. In Ryn bin ich in die zweite Klasse gegangen und habe mich damals nicht von meinen Klassenkammeraden verabschieden können. Würde es gern irgendwann einmal nachholen. Ich denke sehr oft an den Ort und meine Familie war dort auch sehr bekannt. Mein Großvater hieß Hans Malessa. Meine Familie und ich, wir haben gegenüber der Kirchenruine gewohnt. Vielleicht kann sich einer erinnern und mit eine Nachricht zukommen lassen. Unter uns wohnte ein evangelischer Pfarrer, die Tochter hieß Rome. Ich bin stolz darauf in Rhein (Ryn) geboren zu sein. Gruß Monika
----------
imię: wiesia
dnia: 26.06.2009
dziękuję panie SŁAWKKIM kimby pan nie był mieszkałam w Rynie do do 1964.z tego okresu jest tam niewiele zdjęc. to był okres kiedy kirownikiem szkoły byl pALBIN NOWICKI przyjaciel rodziny .pozdrawiam Wieslawa Kawecka de domo Mistera
----------
imię: OSTPREUSSEN.
dnia: 29.04.2009
Po raz pierwszy bylem w Rynie w 1966 roku korzystajac z kolejki waskotorowej Ketrzyn-Ryn. Dzis to juz inne miasto, sporo nowej zabudowy i zniszczen. Najwieksza atrakcja Rynu sa jego zabytki i zamek oraz okolicznosci przyrody. Przyszlosc Rynu to nadal turystyka i byloby bardzo dobrze gdyby odbudowano kolejke waskotorowa i zbudowano nowe trasy wiodace przez najcikawsze okolice z mysla o turystach. jeden warunek kolejka ma byc parowa a parowoz musi miec dusze ak jak te z lat 60-tych, jeszcze , poniemieckie , trofiejne ja mialy. Zamek natomiast raczej nie przyciagnie turystow zachodnich gdyz dla nich sa to zbyt wysokie ceny i nalezy liczyc na nowobogackich z Ksiestwa Warszawskiego oraz nowych ruskich co to lubia szokowac bogatych zachodnich europejczykow szastaniem pieniedzmi jak papierem toaletowym nie dbajac o oszczednosc. Najbardziej spragnieni luxusu sa biedacy , ktorym udalo sie dorobic duzych pieniedzy a najwieksi sknery z wezem w karmanie to stara arystokracja milionerow.
----------
imię: Anet ( do niedawna mieszkanka Rynu)
dnia: 25.03.2009
Po modernizacji stronka jest jeszcze piękniejsza...Aż sie wzruszam jak oglądam te zdjęcia...
----------
imię: Kalina
dnia: 12.03.2009
Nie mogę się doczekać zdjęć - okolice Rynu. Dziękuję za opublikowane zdjęcia - te okolice to moje cudowne dzieciństwo -wracam tam kiedy tylko mogę - a mieszkam daleko.
----------
imię: damian
dnia: 04.02.2009
wpadam tam co roku od 11 lat i zawsze jest spoksik a ludzie w rynie sa w pyte ;)
----------
imię: Daniel(kiedyś Ryn,teraz Pomorze)
dnia: 17.01.2009
E-mail: dxsat
Jestem zafascynowany tą stroną!!Jest tu tyle unikatowych fotografii,szczególnie tych historycznych.Moje wielkie uznanie dla twórcy tej strony
----------


(c) 4free.pl - darmowe komponenty dla WebMastera za darmo      » Księga gości    » Sonda    » SUBskrypcja, Newsletter   » Test on-line    » więcej »
Informacja o przetwarzaniu danych
Powered by: Agencja Interaktywna CATALIST.com.pl