Księgi gości za darmo! Stwórz własną Księgę gości - Inne komponenty za darmo na 4free.PL

Księga gości należy do serwisu: Zespół muzyczny MUSICBAND
Założona: 07.06.2009, odwiedzona 73232 razy.
Zawiera 52 wpisy, w tym 51 aktywnych.

Zespół muzyczny MusicBand
wpisy 51-32 z 51 wyświetlane po 20
poprzednia strona |
Dopisz się do księgi!

Wpis nr: 51 z 28.07.2015
Imię: Paulina i Krzysztof,

Komentarz: Witamy! Chcielibyśmy bardzo podziękować za wspaniałą zabawę 25 lipca w domu weselnym U JAKUBA w Sosnowie. Super to za mało żeby określić jak fajnie bawiliśmy się my i nasi goście. Wokal Kingi jest nie do zapomnienia a gra panów z zespołu nie do ocenienia. Jesteście wspaniali! Jeszcze raz bardzo dziękujemy:)
Wpis nr: 50 z 27.07.2015
Imię: Paulina i Krzysztof,

Komentarz: Witamy:) Czytając komentarze widzimy, że nasz wpis się nie wyróżni ponieważ są tu tylko pozytywne wpisy:) Dziękujemy za wspaniałą zabawę 25 lipca. SUPER to z mało żeby określić jak fajnie się bawiliśmy my i nasi goście. Jeszcze raz bardzo dziekjemy!
Wpis nr: 49 z 23.09.2014
Imię: Dorota,

Komentarz: 13.09.2014 w odbył się nasz ślub i wesele.Dziękujemy Wam bardzo za wspaniałą oprawę muzyczną wesela. Oprócz tego że jesteście piękni, młodzi i sympatyczni to okazało się, że jesteście jeszcze MEGA UTALENTOWANI!!! Świetny repertuar: rodzina, znajomi, dzieci...wszyscy zachwyceni. Miło nam , że przygotowaliście dedykacje muzyczne o które prosiliśmy. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za profesjonalizm i Wasze zaangażowanie w tak ważnym dla nas dniu. Szczerze będziemy polecać Wasz zespół na wesela bądź inne imprezy. Pozdrawiamy Dorota i Tomek
Wpis nr: 48 z 25.08.2014
Imię: Magdalena i Sebastian,

Komentarz: ' Gdy emocje już opadną jak po wielkiej bitwie kurz... ' :) Tym akcentem, świeżo po weselu, gdy wspomnienia i obrazy minionych chwil są wciąż żywe w pamięci, pragniemy z całego serca podziękować zespołowi za oprawę muzyczną wesela naszych marzeń! Rzeczywistość przerosła nasze wyobrażenia! Stokrotne dziękuje dla przesympatycznej i ciągle uśmiechniętej Pani Wokalistki za moje łzy wzruszenia spowodowane barwą głosu... Mamy nadzieję bawić się jeszcze z Państwem nie raz stąd z całą pewnością polecimy Państwa zespół znajomym poszukującym IDEALNEGO zespołu na wesele! W imieniu swoim, rodziców i wszystkich gości dziękujemy za obecność i współtworzenie najpiękniejszych wspomnień! Magdalena i Sebastian, wesele w Willi Zagórze, 23/08/2014
Wpis nr: 47 z 21.06.2014
Imię: Michał,

Komentarz: Witam. W ostatnią sobotę byłem na weselu, które prowadził zespół MusicBand. Było po prostu super. Szczególne uznanie dla Pani Iwony. Jej wokal jest rewelacyjny :)
Wpis nr: 46 z 02.06.2014
Imię: Paulina & Michał,

Komentarz: Dziękujemy za zabawę 17.05.2014 w Zajeździe Przybyszówka w Kobyłce. Określenie "super" nawet w 1% nie oddaje atmosfery, którą stworzyliście :). Dedykacje-BOMBA :). POLECAMY :)
Wpis nr: 45 z 02.12.2013
Imię: Justyna i Piotr,

Komentarz: Witam Kochani sorki ze dopiero teraz ale sporo na głowie było :) Jeszcze raz chcieliśmy wam podziękować za cudowną zabawę :) zespól MusicBand grał u nas na weselu 19.10.2013 goście byli zachwyceni wasza oprawą muzyczną. Gorąco polecamy ten zespół na wesele.
Wpis nr: 44 z 28.08.2013
Imię: Karolina, Michał,

Komentarz: Witamy i jeszcze raz serdecznie dziękujemy za oprawę muzyczną na weselu w Villa Holiday Park w Warszawie 24 sierpnia 2013r... Zarówno my, jak i wszyscy goście jesteśmy zachwyceni... Wszystko było na najwyższym poziomie... Po prostu ZAJEBIŚCIE!!! POLECAMY zespól MUSICBAND na wesela!!!
Wpis nr: 43 z 05.11.2012
Imię: Magda Janek,

Komentarz: Witamy serdecznie wszystkie osoby poszukujące zespołu na własne wesele. Dzięki zespołowi Music Band mieliśmy przyjemność bawić się 21 lipca 2012 roku na własnym weselu. Wokal, organizacja, prowadzenie i aparycja na najwyższym poziomie. Repertuar bardzo zróżnicowany, dzięki czemu można wybrać utwory według własnego uznania. Dostaliśmy mnóstwo informacji od gości, że nigdy jeszcze nie bawili się przy tak profesjonalnym wykonaniu znakomitego repertuaru. Poza tym w opinii gościa, który zajmuje się tworzeniem muzyki jesteście genialni. Bez żadnych wątpliwości możemy życzyć wspaniałej zabawy tym, którzy już podjęli decyzję oraz śmiało polecić wszystkim, którzy chcieliby mieć przyjęcie weselne "z klasą". Mamy tylko ogromną nadzieję i życzylibyśmy sobie tego, aby jeszcze raz pobawić się z Wami, tym razem- jako goście:) Rozwijajcie swoje talenty i potencjał, bo warto. Poza tym naprawdę okazaliście się przesympatycznymi ludźmi, tak jak było napisane w opiniach. Bardzo dziękujemy i pozdrawiamy:
Wpis nr: 42 z 16.10.2012
Imię: Ania & Jacek,

Komentarz: Zespół Music Band zagrał u nas 06.10.2012 Zespol jest rewelacyjny, zabawny i profesjonalny w kazdym calu. Cała trójca komponuje się ze sobą wyśmienicie.Od samego początku wesela porwali naszych gości na parkiet. Dziękujemy za wspaniałą zabawę oraz oczepiny,których nigdy nie zapomnimy.Nie żałujemy ani trochę wyboru i w 100% polecamy wszystkim.Życzymy powodzenia i pozdrawiamy... Ania & Jacek
Wpis nr: 41 z 11.04.2012
Imię: Magdalena ,

Komentarz: Gdy usłyszałam pierwszy raz MUSIC BAND w internecie... od razu się zakochałam. !:) Miesiącami słuchałam ich demo i z każdym dniem byłam coraz bardziej pewniejsza,że dzięki NIM ten dzień będzie jeszcze WSPANIALSZY. Nie myliłam się ,a nawet powiem szczerze ,że zaskoczyli mnie jeszcze bardziej. Wszystko na wielki plus ! Są warci każdej ceny ! Goście również zachwyceni, do tej pory nie mogą dojść do siebie, choć od wesela minęły już dwa miesiące. :)))) Dziękujęmy ! i mamy nadzieję ,że jeszcze zabawimy na weselu gdzie będziecie grać :) Pozdrawiamyyyyyyy :)
Wpis nr: 40 z 30.01.2012
Imię: Mała,

Komentarz: Uważam,że znakomitego klimatu temu zespołowi nadaje Piotrek, Jego gra na gitarze jest po prostu cudna!;)
Wpis nr: 39 z 30.10.2011
Imię: Natalia i Tomek,

Komentarz: Śmiało możemy to powiedzieć - nie byliśmy jeszcze na weselu z lepszym zespołem, niż ten, który był na naszym, czyli Music Band. :)Już któryś raz oglądamy film z wesela i jesteśmy zachwyceni! Oni potrafią świetnie rozbawiać gości piosenkami disco polo, muzyką z lat 80`, ale też najnowszymi przebojami J.Lo czy Lady Gagi! Ich wykonania są rewelacyjne - wyjątkowo wierne. A najlepszym dla nich komplementem niech będzie fakt, że wszyscy goście, którzy byli na naszym weselu dopytują się "Skąd wzięliście taki świetny zespół?", "My też ich chcemy na naszym weselu!". Ale i tak my byliśmy pierwsi! Dziękujemy Wam! Jesteście świetni!
Wpis nr: 38 z 25.10.2011
Imię: Monika i Adam,
gg: 7305038
Komentarz: Witamy serdecznie, Nasze wesele odyło się 1.10.2011r. To w znacznej mierze dzieki oprawie muzycznej zespołu MUSIC BAND goście do dziś zaczepiają nas i dziękują za świetną imprezę. Dobry kontakt z zespołem, dopasowywanie repertuaru do preferencji gości ,świetne głosy, wzorowa postawa i całokształt na szóstkę. Zdecydowanie polecamy osobom, które chcą aby ich goście zabrali ze sobą fajne wspomnienia. Pozdrawiamy Monika i Adam
Wpis nr: 37 z 23.10.2011
Imię: Dorota&Mariusz,

Komentarz: Dziękujemy za poprowadzenie naszego przyjęcia weselnego, które odbyło się 17 września 2011 w KS NADSTAL w Krzakach Czaplinkowskich. To także dzięki Wam tamte chwile będą dla Nas najpiękniejsze i niezapomniane. Jeszcze raz dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy :) Dorota i Mariusz
Wpis nr: 36 z 25.09.2011
Imię: Edyta i Rafał,

Komentarz: Nasze wesele odbyło się 6 sierpnia 2011 roku w hotelu Warszawianka w Jachrance, które w dużej mierze dzięki Wam, było rewelacyjne. W związku z tym dziękujemy Wam w imieniu swoim i wszystkich gości za fantastyczną oprawę muzyczną. Pani Iwona ma piękny głos, którym zahipnotyzowała naszych gości, zarówno śpiewając w Kościele Ave Maria, jak i na weselu. Panowie również pokazali prawdziwą klasę i profesjonalizm (Pan Rafał świetnie śpiewał, a gitarzysta wykonał imponujące solówki). Prowadzenie imprezy, w tym oczepiny doskonałe. Repertuar był naprawdę zróżnicowany, a wykonanie każdego utworu znakomite, dzięki temu świetna atmosfera utrzymywała się przez całą noc. Poza tym, że jesteście świetnymi muzykami, okazaliście się również przesympatycznymi ludźmi, z którymi była bardzo dobra współpraca zarówno przed weselem, jak i w jego trakcie. Lepiej nie mogliśmy trafić. Wybór Waszego zespołu był strzałem w „10-tkę”! Tak więc nie pozostaje nam nic innego, jak jeszcze raz Wam serdecznie podziękować.
Wpis nr: 35 z 24.09.2011
Imię: Ewa,

Komentarz: Witamy,serdecznie dziękujemy za piękną oprawę muzyczną na weselu naszych dzieci,Dorotki i Mariusza.Byliście wspaniali,wasze głosy i muzyka każdego poderwały do tańca.Wszystkim się bardzo podobało.Wielkie dzięki rodzice młodych.Jeśli ktoś szuka zespołu na wesele polecamy.
Wpis nr: 34 z 06.09.2011
Imię: Sylwia i Robert,

Komentarz: Serdecznie dziękujemy za przewspaniałą oprawę muzyczna naszego wesela w Lawendowym Pałacyku w Błoniu. Brak jest słów, które opisałyby nasz zachwyt i podziw dla Waszego profesjonalizmu. Zarówno my, jak i nasi goście, wszyscy bawili się rewelacyjnie. Goście byli zachwyceni wykonaniem i doborem utworów. Mieliśmy kilka zapytań od par z rodziny i znajomych, które planują wesele o kontakt do Was :) Repertuar wszystkim przypadł do gustu, tak młodszym jak i starszym. Zabawy oczepinowe (prowadzone z wielkim taktem) również zapewniły naszym gościom wiele wrażeń. Współpraca z Wami, to klasa światowa :) Dlatego z czystym sumieniem możemy polecić zespół MUSIC BAND każdej parze. Zapewnią Wam niezapomniane chwile. Bardzo gorąco Was pozdrawiamy i jeszcze raz dziękujemy. Mam nadzieje ze uda nam sie nie raz i nie dwa pobawić przy Waszych rytmach :) Sylwia i Robert - 30.07.2011r.
Wpis nr: 33 z 26.07.2011
Imię: Mariusz,
gg: 4914690
Komentarz: Byliscie swietni wasza muzyka nakręcała ludzi oby takich jak wy było więcej <
Wpis nr: 32 z 04.07.2011
Imię: Justyna & Emil,
gg: 11163428
Komentarz: Witajcie! W przeszłą sobotę mieliśmy okazję być na weselu prowadzonym przez Wasz zespół. Od samego początku obserwowaliśmy i słuchaliśmy z głębszym zainteresowaniem piosenek w Waszym wykonaniu, ponieważ również mamy styczność z tworzeniem muzyki, i musimy przyznać -rewelacja! Od początku zwróciliśmy uwagę na wykonanie piosnek śpiewanych na kilka głosów, co bardzo nam się spodobało i jednocześnie pogłębiło ciekawość dotyczącą dalszego przebiegu imprezy. Oczywiście się nie zawiedliśmy! Prowadzenie imprezy fenomenalne, bardzo na wesoło i jednocześnie profesjonalnie. To, czego byliśmy świadkami jest doskonałym potwierdzeniem Waszego wykształcenia muzycznego, jak widać niezbędnego w tej branży, by osiągnąć taki sukces. Dziękujemy za możliwość zaśpiewania kilku piosenek, czym zrobiliśmy niespodziankę Młodej Parze, i za bezbłędną spontaniczną aranżację do nich. Mam nadzieję, że kiedyś jeszcze Was usłyszymy i wspólnie zaśpiewamy, trzymajcie się i powodzenia! :)


(c) 4free.pl - darmowe komponenty dla WebMastera za darmo      » Księga gości    » Sonda    » SUBskrypcja, Newsletter   » Test on-line    » więcej »
Informacja o przetwarzaniu danych
Powered by: Agencja Interaktywna CATALIST.com.pl