Księgi gości za darmo! Stwórz własną Księgę gości - Inne komponenty za darmo na 4free.PL

Księga gości należy do serwisu: Parafia Wniebowzięcia NMP
Założona: 10.02.2011, odwiedzona 72833 razy.
Zawiera 47 wpisów, w tym 47 aktywnych.

KSIĘGA GOŚCI
PARAFIALNEJ STRONY INTERNETOWEJ

Parafia Wniebowzięcia NMP - Biała Podlaska
wpisy 47-18 z 47 wyświetlane po 30
poprzednia strona |
Dopisz się do księgi!

wpis nr: 47
z dnia: 29.11.2015
imię: Jarek
Komentarz:
I nie to, że nie pamiętam, że Ksiądz obchodzi w innym terminie ;)Ale tamtego trudniej zapamiętać a nie chce zapomnieć ;)Boliwia pozdrawia;)
----------
wpis nr: 46
z dnia: 29.11.2015
imię: Jarek
ICQ: 1 ICQ status
gg: 1
Komentarz:
Księże Kanoniku Proboszczu ;) Pozdrowienia imieninowe z Boliwii ślę ;) Bo nie wiem czy dotarły ustnie od przyjaciół ;) NIech nasz Pan wspomaga ;)
----------
wpis nr: 45
z dnia: 02.04.2015
imię: Teresa
Komentarz:
Z okazji Świąt Wielkanocnych życzę wszystkim księżom wikariuszom na czele z księdzem proboszczem tego co od Boga pochodzi, oby skrzydła wiary przykryły kamienie zwątpienia i uniosły serca ponad przemijanie. Teresa i Roman Pandyś Wielkanoc 2015r
----------
wpis nr: 44
z dnia: 02.04.2015
imię: Justyna
Komentarz:
Wielki Czwartek to wspomnienie ustanowienia Sakramentu Eucharystii i Kapłaństwa. Jest to więc święto wszystkich kapłanów.Jest to dzień w którym bardziej niż każdego innego dnia w roku mamy okazję uświadomić sobie jak wiele kapłanom zawdzięczamy. Drodzy kapłani: Księże Proboszczu Ryszardzie, Księże Marku, Księże Grzegorzu, Księże Leszku, Księże Jacku. Dziękuję Wam, że odpowiedzieliście na głos Chrystusa, który wezwał Was do pójścia za Nim. Dziękuję za Waszą pracę w Parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Dzięki Wam - ja mogę przybliżać się do Chrystusa. Za każdą sprawowaną Eucharystię, ubogacające mnie homilię, posługę sakramentalną w konfesjonale, udzielane sakramenty. Wdzięczna jestem za Waszą serdeczność, uśmiech, życzliwość, otwartość wszelką pomoc i poświęcony czas. Chcę Was zapewnić, że każdego dnia otaczam Was modlitwą, a dziś - w dniu Waszego święta czynię to w sposób szczególny. Życzę Wam abyście zawsze pozostali wierni Chrystusowi niech on obdarza Was tymi
----------
----------
wpis nr: 43
z dnia: 25.12.2014
imię: Alicja
Komentarz:
Moim Kochanym Kapłanom- na ręce Księdza Proboszcza Ryszarda- życzenia płynące z głębi serca z okazji Świąt Bożego Narodzenia; niech Boże Dziecię obficie Błogosławi a Jego i nasza Mateńka- Patronka nasza- Najświętsza Maryja Panna Wniebowzięta, Niech łaskawie Wyprasza potrzebne Łaski. Załączam PODZIĘKOWANIA za piękne Rozważania Adwentowe, które z Mocą Bożą przygotowywały nas do Tej podniosłej chwili, Narodzenia się Chrystusa w naszych sercach. Dziękuję Księdzu Grzegorzowi za To nieustające i pełne zaangażowanie w przygotowanie naszej Świątyni związane z dekoracją oraz za profesjonalne prowadzenie i aktualizowanie parafialnej strony internetowej. Bóg Zapłać!
----------
wpis nr: 42
z dnia: 20.04.2014
imię: Justyna
Komentarz:
"Dlaczego szukacie żyjącego wśród umarłych? Nie ma Go tu! Zmartwychwstał!" Niech" Święto radosne Paschalnej Ofiary" będzie dla Was DRODZY KAPŁANI źródłem radości. Spotkanie ze Zmartwychwstałym niech obudzą w Was DRODZY KAPŁANI zapał wiary,nadziei i miłości. Z całego serca życzę,aby wiara w Zmartwychwstałego Syna Bożego była światłem na drogach kapłańskiego życia, źródłem mocy w chwilach doświadczeń i jasnym drogowskazem w każdej sytuacji. Niech Radosna Królowa Nieba wyprasza Księżom radość z owoców kapłańskiej posługi. Wspaniałe postaci Papieży, których Kościół ukaże w chwale świętości - błogosławionego Jana Pawła II i błogosławionego Jana XXIII niech będą dla Was DRODZY KAPŁANI wzorem w gorliwej i pełnej miłości służbie Bogu i ludziom. Życzę Księdzu Proboszczowi Ryszardowi,Księżom Wikariuszom:Księdzu Grzegorzowi,Księdzu Markowi, Księdzu Piotrowi,Księdzu Piotrowi błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Życzy Justyna.
----------
wpis nr: 41
z dnia: 18.04.2014
imię: xGrzegorz
Komentarz:
Bardzo serdecznie dziękujemy za życzenia i życzliwość. Za życzenia umieszczone w naszej Księdze Gości oraz te które otrzymujemy indywidualnie różnymi drogami. Dziękujemy także za waszą modlitwę. O naszej modlitwie w waszej intencji zapewniamy. xGK
----------
wpis nr: 40
z dnia: 17.04.2014
imię: Alicja
Komentarz:
Moim Kapłanom z okazji Święta Ustanowienia Daru Eucharystii oraz Sakramentu Kapłaństwa,wyrażam podziękowania za Posługę Kapłańską oraz życzę opieki Najświętszej Maryi Panny- Wniebowziętej, wszelkich Łask i Błogosławieństw Bożych od Zmartwychwstałego Chrystusa na dalsze Posługiwanie. Życzę Umocnienia w Panu i Błogosławieństw Bożych na Triduum Paschalne oraz Radości płynącej ze Zwycięstwa Pana Jezusa. Alleluja!
----------
wpis nr: 39
z dnia: 03.03.2014
imię: Andrzej
Komentarz:
Szczęść Boże. Chciałbym serdecznie podziękować ks. Grzegorzowi za wskrzeszenie i prowadzenie tej strony. Czytelny układ, wszystko dopracowane, poukładane. Rewelacja. Wszystko pod ręką - ogłoszenia, zdjęcia, plakaty. Super robota. Pozdrawiam duszpasterzy i parafian. Andrzej
----------
wpis nr: 38
z dnia: 23.02.2014
imię: Małgorzata
Komentarz:
Szczęść Boże Dziękuję bardzo ks.Grzegorzowi za kazanie o godz.11 23.02.14
----------
wpis nr: 37
z dnia: 08.01.2014
imię: xGrzegorz
Komentarz:
Serdecznie dziękujemy wszystkim za miłe słowa oraz za życzenia. Wszelkie życzenia odwzajemniamy. Zachęcamy innych do pozostawiania śladu po sobie w naszej Księdze Gości. xGK
----------
wpis nr: 36
z dnia: 25.12.2013
imię: Alicja
Komentarz:
Kochani Kapłani mojej Parafii pw. WNMP, pragnę wyrazić swoją wdzięczność za Waszą Piękną Posługę Kapłańska w naszej Parafii. Owocem- Owej, są: Powołania Kapłańskie, liczny udział Parafian w codziennych Roratach w okresie Adwentu itd. Na ręce Księdza Proboszcza- Ryszarda- Wielkie Bóg Zapłać! Atmosfera naszej Parafii, którą Współtworzycie, sprawia, że Kochamy Was i pragniemy współtworzyć tę wspólnotę z Wami w Panu Bogu. Księdzu Grzegorzowi- Wielkie Bóg Zapłać za to, że wszystkimi, licznymi Talentami i Darami Bożymi Służy nam- parafianom. Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia. Szczęść Boże!
----------
wpis nr: 35
z dnia: 22.12.2013
imię: Teresa
Komentarz:
Kiedy w Wieczór Wigilijny pierwsza gwiazdka znów zabłyśnie,nastrój będzie tak rodzinny,w naszych sercach radość tryśnie. Nadchodzące Święta Bożego Narodzenia niosą ze sobą wiele radości,refleksji oraz planów na Nowy Rok. W tych wyjątkowych dniach,wielu radosnych chwil zadowolenia oraz Błogosławieństwa Bożej Dzieciny,ks.Proboszczowi i wszystkim ks.Wikariuszom życzy Teresa i Roman Pandyś.
----------
wpis nr: 34
z dnia: 20.12.2013
imię: parafianka
Komentarz:
Moje gratulacje dla Księdza Rekolekcjonisty. Świetne kazanie o 19, wiele trafnych uwag na temat chrześcijaństwa i jego spostrzegania przez wszystkich zarówno członków Kościoła jak i osób spoza niego. Pozdrawiam z Panem Bogiem.
----------
wpis nr: 33
z dnia: 06.12.2013
imię: Justyna
Komentarz:
Szczęść Boże. Chciałabym powiedzieć, że strona naszej parafii. Bardzo mi się podoba, jest ciekawa, wiadomości znajdujące się na niej są czytelne, można na niej znaleźć wszystko co dzieje się w parafii, a także w diecezji jak również wiadomości z życia Kościoła w Polsce i na świecie.Można na niej znaleźć również piosenki,które bardzo mi się podobają i umilają czytanie informacji na niej znajdujące się z życia parafii.Często na nią zaglądam. Na koniec życzę kapłanom którzy ją tworzą i administrują, aby nie brakowało dalszych pomysłów w tworzeniu strony parafialnej na dalsze lata jej istnienia.Pozdrawiam i życzę Bożego błogosławieństwa w pracy duszpasterskiej na kolejne lata wszystkim księżom z mojej parafii. Z Panem Bogiem.
----------
wpis nr: 32
z dnia: 09.11.2013
imię: xGrzegorz
Komentarz:
Również serdecznie pozdrawiamy. Kwestia kamery - myśl o niej pojawiła się już jakiś czas temu. Rozwiązanie technologiczne wchodzi tutaj bardziej w grę. Ale miejmy nadzieję :) Dziękuję za wpis i zapraszamy jak najczęściej. Z Panem Bogiem. xGK
----------
wpis nr: 31
z dnia: 09.11.2013
imię: Ewa
Komentarz:
Cyt. "*obraz Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej (Cudu nad Wisłą), niegdyś umieszczony w drewnianym kościele, a obecnie znajdujący się w bocznej kaplicy naszej świątyni".... Obraz ten, to główny ołtarz kościoła mojego dzieciństwa. Dobrze, że pozostał chociaż z boku. Moja mama tam się modli, ja również odwiedzam go gdy jestem w Białej. Misterium odprawiane kiedyś u stóp tego obrazu,za "opasaniem" ołtarza, kazanie mówione z ambony, ks.Zawistowski znający wszystkich swoich parafian-sąsiadów.....ech! wspomnienia, wspomnienia i łezka w oku..... Pozdrawiam Księży "mojej" parafii oraz zaglądających na tę stronę. Ps. Czy kiedyś będzie kamera, żeby obejrzeć ma żywo Mszę Św.?
----------
wpis nr: 30
z dnia: 28.08.2013
imię: Anna
Komentarz:
To jest najlepsza parafia na :) Takie miejsce, w ktorym zapomina sie o wszystkich problemach. Pozdrawiam wszystkich pracujących tu kapłanów.
----------
wpis nr: 29
z dnia: 09.06.2013
imię: Kasia i Artur S.
Komentarz:
,,Kapłaństwo jest miłością..."(św. Jan Maria Vianney) Z okazji 18 rocznicy święceń kapłańskich Księdzu Piotrowi Chodźko życzymy miłości Jezusa Chrystusa - Najwyższego i Wiecznego Kapłana oraz zwyczajnej ludzkiej życzliwości. PS. Rok temu - 9 czerwca ksiądz Piotr udzielił nam sakramentu małżeństwa i złożył nam wspaniałe życzenia o miłości. Trwa ona nieprzerwanie i jest coraz pełniejsza i wspanialsza. Niech miłość Chrystusa otacza Księdza coraz pełniej i wspaniale! Cieplutko pozdrawiamy! Kasia i Artur z Lublina, a wkrótce z W-wy.
----------
wpis nr: 28
z dnia: 15.05.2013
imię: xGrzegorz
Komentarz:
Dziękujemy za miły wpis z tak daleka. To jest dowód na to - jak wielkim dobrem jest internet - pod warunkiem że potrafi się z niego korzystać. Pozdrawiamy serdecznie.
----------
wpis nr: 27
z dnia: 15.05.2013
imię: Urszula
Komentarz:
Strona jest profesjonalna, rewelacyjna.Jak dobrze jest z dalekiego swiatu zobaczyc wnuka- jak radosc.Pozdrawiam z karaju za oceanem I ciagle Was sledze I tesknie..
----------
wpis nr: 26
z dnia: 06.04.2013
imię: Błażej
Komentarz:
strona rewelacyjna (tak samo jak admin). parafia także jest super .
----------
wpis nr: 25
z dnia: 30.03.2013
imię: Natalia
gg: 24103235
Komentarz:
Oby nigdy nie zgasł w Was apostolski i prorocki niepokój, który będzie oczyszczał Wasze i nasze sumienia. Nie pozwalajcie nam zeskorupieć i zagubić się w tym niewiadomo gdzie pędzącym świecie pełnym ułudy. Bądźcie, więc dla nas przykładem, obdarzcie nas miłosierdziem i przebaczeniem pochodzącym od Boga, lecz gdy potrzeba nie powstrzymujcie świętego gniewu, czasami nawet rozdrapujcie nasze rany, aby nie zabliźniły się błoną podłości. Z chrześcijańskim pozdrowieniem i nadzieją na kapłańskie błogosławieństwo. Niech wam bóg błogosławi i obdarza swymi łaskami, byście wytrwale podążali obraną przez siebie drogą życiową pełniąc służbę bogu i ludziom. Niech was bóg wspiera swą miłością oraz mocą, abyście w swej prostocie, pokorze i miłości bliźniego, mimo ludzkiej niedoskonałości - stali się niezwykłymi kapłanami . Szczęść Wam Boże ! WESOŁEGO ALLELUJA!!! Życzą parafianie z ulicy Łomaskiej 122-122c
----------
wpis nr: 24
z dnia: 30.03.2013
imię: xGrzegorz
Komentarz:
W imieniu Ks. Proboszcza i pozostałych Księży naszej parafii serdecznie dziękuję za życzenia, pamięć i modlitwy. Niech Pan Bóg wejrzy na Waszą życzliwość i obdarza wszelkim błogosławieństwem. xGK
----------
wpis nr: 23
z dnia: 28.03.2013
imię: Ewa
Komentarz:
W tym szczególnym Dniu, życzę wszystkim księżom pracującym w parafi, aby zawsze pozostali wierni Chrystusowi. Niech On obdarzy Was tymi łaskami których potrzebujecie, by jeszcze pełniej realizować kapłańskie powołanie, a Matka Chrystusa swą macierzyńską miłością niech Was broni i osłania. Życzę zdrowia, radości, życzliwych ludzi na swej drodze, a także realizacji osobistych pragnień. Dziękuję, że jesteście z nami i dla nas. Szczęść Boże.
----------
wpis nr: 22
z dnia: 27.03.2013
imię: Teresa
Komentarz:
Obfitych łask i błogosławieństwa od Chrystusa Zmartwychwstałego oraz pełnych pokoju i nadziei Świąt Wielkanocnych z radosnym Alleluja ks.proboszczowi i wszystkim wikariuszom życzą Teresa i Roman Pandyś.
----------
wpis nr: 21
z dnia: 19.12.2012
imię: Teresa
Komentarz:
Cicha Noc,Święta Noc,jedyna i niepowtarzalna w dziejach ludzkości,Noc Miłości.Niech cisza tej nocy pomoże nam głębiej przeżyć Tajemnicę Narodzin Bożego Dzieciątka i z czystym sercem pełnym nadziei pod opieką Matki Jezusa wkroczyć radośnie w dni Nowego Roku. życzą -ks.proboszczowi i wszystkim wikariuszom Teresa i Roman Pandyś.
----------
wpis nr: 20
z dnia: 15.10.2012
imię: Stanisław
Komentarz:
Serdecznie dziękuję za dodanie linków do lektur na Rok Wiary. Szczególnie Dokumentów Soborowych. Piękna strona. Pozdrawiam wszystkich duszpasterzy.
----------
wpis nr: 19
z dnia: 11.10.2012
imię: Teresa
Komentarz:
Szczęść Boże pozdrawiam wszystkich księży z proboszczem na czele życzę Błogosławieństwa Bożego na każdy dzień. Gratuluję bardzo ciekawej i przejrzystej strony.
----------
wpis nr: 18
z dnia: 01.10.2012
imię: Sebastian
Komentarz:
Bardzo bardzo ciekawa, sympatyczna dla oka i bogata we wszystkie potrzebne informacje. Nie brakuje co istotne, a jest o wiele wiele więcej. Ciekawa nowość to filmy. Dziękuję tym którzy ją tworzą. Dobra robota. Pozdrwiam
----------


(c) 4free.pl - darmowe komponenty dla WebMastera za darmo      » Księga gości    » Sonda    » SUBskrypcja, Newsletter   » Test on-line    » więcej »
Informacja o przetwarzaniu danych
Powered by: Agencja Interaktywna CATALIST.com.pl