Księgi gości za darmo! Stwórz własną Księgę gości - Inne komponenty za darmo na 4free.PL

Księga gości należy do serwisu: Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Starej Błotnicy
Założona: 23.10.2015, odwiedzona 78264 razy.
Zawiera 514 wpisów, w tym 514 aktywnych.

PROŚBY I PODZIĘKOWANIA DO MATKI BOŻEJ POCIESZENIA W SANKTUARIUM W STAREJ BŁOTNICY
wpisy 1-50 z 514 wyświetlane po 50
poprzednia strona |
Dopisz się do księgi!

imię: Ojcowie Paulini
dnia: 23.10.2015
godz.: 21:04
Prośby i podziękowania do Matki Bożej Pocieszenia w Starej Błotnicy odczytujemy i omadlamy 21 każdego miesiąca podczas Nowenny do Matki Bożej.
----------
imię: Elżbieta
dnia: 09.11.2015
godz.: 20:20
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus, proszę o modlitwę za mojego syna Darka - o łaski nawrócenia - Pan czyni w jego sercu porządki - mnie matce wydaje się po ludzku że za wolno- wiem trzeba pokory i cierpliwości dlatego tak bardzo się modlę za syna i proszę z serca o wsparcie modlitewne . Mam jeszcze jedno takie ludzkie pragnienie aby syn razem ze mną chodził do KościołaZ całego serca Bóg zapłać
----------
imię: Michał
dnia: 10.11.2015
godz.: 7:53
Matko Boża uratuj proszę małżeństwo Agnieszki i Michała i spraw, by nie doszło do naszego rozwodu. Proszę, by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia dla nas, by moja żona nie spotykała się z innym mężczyzną.
----------
imię: Agata
dnia: 21.11.2015
godz.: 6:57
Matko proszę Cię o zdrowie dla mnie i całej rodziny
----------
Testy tabletow wg tabletManiaK.pl

Jezeli zastanawiasz sie nad kupnem tableta, ultabooka lub laptopa 2w1 sprawdz najpierw nasze testy tabletow. Przetestowalismy juz kilkaset modeli. Zobacz co o nich myslimy.

redaKcja tabletManiaK.pl

----------
imię: Iwona
dnia: 18.12.2015
godz.: 20:58
Matko Boża proszę Cię abyś uprosiła u Serca Jezusa błogosławieństwo Boże, zdrowie duszy i ciała,dary Ducha Świętego dla Aleksandry,jej rodziców,Konrada i jego rodziny,Witolda i Ewy oraz Dariusza i jego rpdziny.
----------
imię: Karol
dnia: 10.01.2016
godz.: 12:11
Matko Bożą prosze Cię o łaske wiary dla Marioli i doświaczenie Bożej miłości dla niej. Dziękuje ci za codzienną opieke. Badz naszą ostoją w godzinie prób. Twój czciciel.
----------
imię: Renata
dnia: 11.01.2016
godz.: 13:13
Pokornie proszę o modlitwę w intecji mojej córki Magdy o łaskę zdrowia i opiekę Matki Bożej, Bóg zapłac
----------
imię: Renata
dnia: 13.01.2016
godz.: 12:32
Kochana Matko Boża proszę Cię o błogosławieństwo dla Magdy na okres egzaminów
----------
imię: Edyta
dnia: 18.01.2016
godz.: 0:13
Proszę o zdrowie i błogosławieństwo Matki Bożej Błotnickiej dla Blanki i Natalii. Dziękuję ta otrzymywane łaski.
----------
imię: Renata
dnia: 19.01.2016
godz.: 10:26
Kochana Matko Boża proszę Cię o łaskę zdrowia dla Mariusza
----------
imię: Renata
dnia: 24.01.2016
godz.: 16:26
Kochana Matko Boża proszę Cię o łaskę zdrowia i opiekę dla mojej córki Magdaleny
----------
imię: Renata
dnia: 31.01.2016
godz.: 18:48
Kochana Matko Boża proszę Cię o łaskę zdrowia dla Mariusza
----------
imię: barbara
dnia: 01.02.2016
godz.: 19:21
Matko ratuj malzenstwo Magdy i Grzegorza z kryzysu,chron nierozerwalnosc malzenska,daj cudowne uzdrowienie i nawrocenie--pomoz Marcinowi w trudnych sprawach i wyborach i daj laske zdrowia--wyzwol Magde od kochanka i uzdrow duchowo- wyzwol Mateusza od mezatki i Grzegorza od kochanki ,a Pelke z dlugow--uzdrow Grzegorza i Rafala duchowo i psychicznie ze zranien i zniewolen--daj sile ducha i madrosc Basi i Krysi.
----------
imię: Dorota
dnia: 05.02.2016
godz.: 18:36
O Mateńko Kochana pociesz mnie,w rodzinie niezgoda,jestem oczerniona,nie mam stałej pracy od lat i najgorsze nie mam dzieci,mąż bezpłodny,proszę o uzdrowienie,o potomstwo,miłość i zgodę
----------
imię: Renata
dnia: 07.02.2016
godz.: 16:07
Kochana Matko Boża dziękuję Ci za opiekę i za wszystkie otrzymane łaski dla mojej rodziny
----------
imię: barbara
dnia: 19.02.2016
godz.: 23:45
Matko ratuj sakramentalne malzenstwo Magdy i Grzegorza z kryzysu,chron nierozerwalnosc malzenska,uzdrow ,nawroc,daj opamietanie ,by zawrocili ze zlej drogi--pomoz Marcinowi i Grzegorzowi w trudnych sprawach i wyborach i pomoz w znalezieniu stalej pracy--wyzwol Magde od kochanka ,uzdrow duchowo i psychicznie--uzdrow Grzegorza i Rafala duchowo i psychicznie ze zranien i zniewolen--wyzwol Mateusza od mezatki i Grzegorza od kochanki.
----------
imię: Anna
dnia: 25.02.2016
godz.: 10:43
Proszę o modlitwę w intencji mojego syna Mirosława o uwolnienie z nałogu, Łaskę spokoju w Duchu Świętym i założenie chrześcijańskiej rodziny. Matka.
----------
imię: Renata
dnia: 03.03.2016
godz.: 13:02
Kochana Matko Boża bardzo Cię proszę o zdrowie i wszelkie potrzebne łaski dla Magdaleny
----------
imię: Michał
dnia: 17.03.2016
godz.: 6:50
Matko Boża proszę Cię za Żonę Agnieszkę aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla Żony i dla mnie o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia i opamiętania.
----------
imię: barbara
dnia: 20.03.2016
godz.: 15:27
Matko ratuj sakramentalne malzenstwo Magdy i Grzegorza z kryzysu,chron nierozerwalnosc malzenska,uzdrow cudownie i daj im nawrocenie--uzdrow Marcina z dolegliwosci bolowych i pomoz w trudnych sprawach i wyborach--wyzwol Magde od kochanka i uzdrow duchowo--uzdrow Grzegorza i Rafala duchowo i psychicznie ze zranien i zniewolen--wyzwol Mateusza od mezatki,Grzegorza od kochanki,a Pelke z dlugow .
----------
imię: jolanta
dnia: 20.03.2016
godz.: 15:28
matuchno daj mi zdrowie i siły abym mogła pokonywać codzienne trudności zyciowe jakie mnie spotkały błogosław moim dzieciom i wnukom pomagaj nieustannie mojej rodzinie
----------
imię: Renata
dnia: 05.04.2016
godz.: 14:23
Matko Boża pokornie Cię proszę o zdrowie dla Magdaleny i wszelkie potrzebne łaski
----------
imię: Bernadeta
dnia: 13.04.2016
godz.: 9:53
Szczęść Boże, Proszę o modlitwy w następującej intencji: Zawierzam Sercu Jezusa Miłosiernego i Sercu Maryi rodzinę Moniki i Tomasza, ich dzieci Adasia i Marysię. Proszę o Ducha Świętego, nawrócenie Tomasza (o ustanie przemocy); o zdrowie dla Adasia, Moniki, Marysi oraz mamy- Kazimiery. Proszę o pokój w rodzinie, o radość życia, o cierpliwość dla Moniki (o uzdrowienie z nerwicy). Proszę także o łaski dla Bernadety, Bernarda oraz Eweliny i Łukasza (o rozwiązanie konkubinatu). Dziękuję za modlitwy. Niech Duch Święty obdarzy Was licznymi charyzmatami Z Maryją,
----------
imię: anna
dnia: 13.04.2016
godz.: 20:33
O pozytywne, szczęsliwe, dobre i bezproblemowe zdanie egzaminów na dyżurnego i dostanie się na dyżurnego peronowego i o poradzenie sobie na stanowisku dyżurnego peronowego, i o pozytywne, szczęśliwe i dobre zdanie prawa jazdy teorii i praktyki ,proszę o to żeby Zbyszek kołodziej był dla mnie teraz i wogóle dobry nie skrzywdził i nie krzywdził mnie, nie wykorzystywał mnie i nie wykorzystał ,nie sprawiał przykrości i nie chciał się mną zabawić, pobawić i nie bawił się mną i moimi uczuciami i nie traktował i nie potraktował mnie jak zabawki i mnie tak nie chciał i nie traktował i nie bawił i nie pobawił się mną i moimi uczuciami i nie traktował mnie jak zabawki i nie bawił i nie pobawił się mną i moimi uczuciami,nie zdradzał,nie zdradził mnie itp., i był dla mnie teraz i w ogóle dobrym chłopakiem a póżniej może dobrym mężem o to proszę i błagam , Proszę i błagam o poradzenie sobie w pracy na kolei,i o pozytywne, szczęśliwe zdanie prawa jazdy teorii i praktyki i aby Grzesie
----------
imię: a
dnia: 17.04.2016
godz.: 14:25
O pozytywne, szczęsliwe, dobre i bezproblemowe zdanie egzaminów na dyżurnego i dostanie się na dyżurnego peronowego i o poradzenie sobie na stanowisku dyżurnego peronowego, o pozytywne, szczęsliwe,dobre i bezproblemowe zdanie olimpiady z zakresu wiedzy o bezpieczeństwie ruchu kolejowego i o przejście pozytywne i,szczęsliwe i bezproblemowe tej olimpiady i o pozytywne, szczęśliwe i dobre zdanie prawa jazdy teorii i praktyki ,proszę o to żeby Zbyszek kołodziej był dla mnie teraz i wogóle dobry nie skrzywdził i nie krzywdził mnie, nie wykorzystywał mnie i nie wykorzystał ,nie sprawiał przykrości i nie chciał się mną zabawić, pobawić i nie bawił się mną i moimi uczuciami i nie traktował i nie potraktował mnie jak zabawki i mnie tak nie chciał i nie traktował i nie bawił i nie pobawił się mną i moimi uczuciami i nie traktował mnie jak zabawki i nie bawił i nie pobawił się mną i moimi uczuciami,nie zdradzał,nie zdradził mnie itp., i był dla mnie teraz i w ogóle dobrym chłopakiem
----------
imię: Michał
dnia: 21.04.2016
godz.: 6:43
Matko Boża proszę Cię o wstawiennictwo u Jezusa, aby uzdrowił i odrodził na nowo małżeństwo Agnieszki i Michała, zesłał łaskę powrotu miłości. Proszę, by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy powrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo.
----------
imię: a
dnia: 22.04.2016
godz.: 20:49
O pozytywne, szczęsliwe, dobre i bezproblemowe zdanie egzaminów na dyżurnego i dostanie się na dyżurnego peronowego i o poradzenie sobie na stanowisku dyżurnego peronowego, o pozytywne, szczęsliwe,dobre i bezproblemowe zdanie olimpiady z zakresu wiedzy o bezpieczeństwie ruchu kolejowego i o przejście pozytywne i,szczęsliwe i bezproblemowe tej olimpiady i o proste pytania na testach na olimpiadzie, i o pozytywne, szczęśliwe i dobre zdanie prawa jazdy teorii i praktyki i o proste pytania,proszę o to żeby Zbyszek kołodziej był dla mnie teraz i wogóle dobry nie skrzywdził i nie krzywdził mnie, nie wykorzystywał mnie i nie wykorzystał ,nie sprawiał przykrości i nie chciał się mną zabawić, pobawić i nie bawił się mną i moimi uczuciami i nie traktował i nie potraktował mnie jak zabawki i mnie tak nie chciał i nie traktował i nie bawił i nie pobawił się mną i moimi uczuciami i nie traktował mnie jak zabawki i nie bawił i nie pobawił się mną i moimi uczuciami,nie zdradzał,nie zdradzi
----------
imię: Dorota
dnia: 29.04.2016
godz.: 23:53
Matko Boża Pocieszenia błagam o łaskę uzdrowienia z ciężkiej choroby mojego męża.
----------
imię: a
dnia: 03.05.2016
godz.: 14:03
O pozytywne, szczęsliwe, dobre i bezproblemowe zdanie egzaminów na dyżurnego i dostanie się na dyżurnego peronowego i o poradzenie sobie na stanowisku dyżurnego peronowego, o pozytywne, szczęsliwe,dobre i bezproblemowe zdanie olimpiady z zakresu wiedzy o bezpieczeństwie ruchu kolejowego i o przejście pozytywne i,szczęsliwe i bezproblemowe tej olimpiady i o proste pytania na testach na olimpiadzie, i o pozytywne, szczęśliwe i dobre zdanie prawa jazdy teorii i praktyki i o proste pytania,proszę o to żeby Zbyszek kołodziej był dla mnie teraz i wogóle dobry nie skrzywdził i nie krzywdził mnie, nie wykorzystywał mnie i nie wykorzystał ,nie sprawiał przykrości i nie chciał się mną zabawić, pobawić i nie bawił się mną i moimi uczuciami i nie traktował i nie potraktował mnie jak zabawki i mnie tak nie chciał i nie traktował i nie bawił i nie pobawił się mną i moimi uczuciami i nie traktował mnie jak zabawki i nie bawił i nie pobawił się mną i moimi uczuciami,nie zdradzał,nie zdradz
----------
imię: Dorota
dnia: 05.05.2016
godz.: 11:49
Matko Boska Pocieszenia blagam o laske uzdrowienia z bardzo ciezkiej choroby Leona.
----------
imię: anna
dnia: 06.05.2016
godz.: 20:18
O pozytywne, szczęsliwe, dobre i bezproblemowe zdanie egzaminów na dyżurnego i dostanie się na dyżurnego peronowego i o poradzenie sobie na stanowisku dyżurnego peronowego, o pozytywne, szczęsliwe,dobre i bezproblemowe zdanie olimpiady z zakresu wiedzy o bezpieczeństwie ruchu kolejowego i o przejście pozytywne i,szczęsliwe i bezproblemowe tej olimpiady i o proste pytania na testach na olimpiadzie, i o pozytywne, szczęśliwe i dobre zdanie prawa jazdy teorii i praktyki i o proste pytania,proszę o to żeby Zbyszek kołodziej był dla mnie teraz i wogóle dobry nie skrzywdził i nie krzywdził mnie, nie wykorzystywał mnie i nie wykorzystał ,nie sprawiał przykrości i nie chciał się mną zabawić, pobawić i nie bawił się mną i moimi uczuciami i nie traktował i nie potraktował mnie jak zabawki i mnie tak nie chciał i nie traktował i nie bawił i nie pobawił się mną i moimi uczuciami i nie traktował mnie jak zabawki i nie bawił i nie pobawił się mną i moimi uczuciami,nie zdradzał,nie zdradzi
----------
imię: Renata
dnia: 09.05.2016
godz.: 9:35
Matko Boża Najukochańsza pokornie Cię błagam dopomóż Magdalenie żeby zaliczyła przedmioty na uczelni
----------
imię: anna
dnia: 14.05.2016
godz.: 16:38
O dobrych,uczciwych , życzliwych ludzi w życiu i w pracy i na świecie dla mnie , o pozytywne, szczęsliwe, dobre i bezproblemowe zdanie egzaminów na dyżurnego i dostanie się na dyżurnego peronowego i o poradzenie sobie na stanowisku dyżurnego peronowego, o pozytywne, szczęsliwe,dobre i bezproblemowe zdanie olimpiady z zakresu wiedzy o bezpieczeństwie ruchu kolejowego i o przejście pozytywne i,szczęsliwe i bezproblemowe tej olimpiady i o proste pytania na testach na olimpiadzie, i o pozytywne, szczęśliwe i dobre zdanie prawa jazdy teorii i praktyki i o proste pytania,proszę o to żeby Zbyszek kołodziej był dla mnie teraz i wogóle dobry nie skrzywdził i nie krzywdził mnie, nie wykorzystywał mnie i nie wykorzystał ,nie sprawiał przykrości i nie chciał się mną zabawić, pobawić i nie bawił się mną i moimi uczuciami i nie traktował i nie potraktował mnie jak zabawki i mnie tak nie chciał i nie traktował i nie bawił i nie pobawił się mną i moimi uczuciami i nie traktował mnie jak zab
----------
imię: Sylwia
dnia: 16.05.2016
godz.: 9:37
Matko Boża Pocieszenia proszę Cię o Twoją pomoc w trudnej sprawie. Wypros u Swojego syna wypelnienie woli Bozej w moim zyciu.Poprowadz mnie i otocz swoją opieką.
----------
imię: Renata
dnia: 18.05.2016
godz.: 18:15
Matko Boża proszę Cię o zdrowie dla Mariusza
----------
imię: anna
dnia: 20.05.2016
godz.: 20:54
O dobrych,uczciwych , życzliwych ludzi w życiu i w pracy i na świecie dla mnie , o pozytywne, szczęsliwe, dobre i bezproblemowe zdanie egzaminów na dyżurnego i dostanie się na dyżurnego peronowego i o poradzenie sobie na stanowisku dyżurnego peronowego, o pozytywne, szczęsliwe,dobre i bezproblemowe zdanie olimpiady z zakresu wiedzy o bezpieczeństwie ruchu kolejowego i o przejście pozytywne i,szczęsliwe i bezproblemowe tej olimpiady i o proste pytania na testach na olimpiadzie, i o pozytywne, szczęśliwe i dobre zdanie prawa jazdy teorii i praktyki i o proste pytania,proszę o to żeby Zbyszek kołodziej był dla mnie teraz i wogóle dobry nie skrzywdził i nie krzywdził mnie, nie wykorzystywał mnie i nie wykorzystał ,nie sprawiał przykrości i nie chciał się mną zabawić, pobawić i nie bawił się mną i moimi uczuciami i nie traktował i nie potraktował mnie jak zabawki i mnie tak nie chciał i nie traktował i nie bawił i nie pobawił się mną i moimi uczuciami i nie traktował mnie jak zab
----------
imię: Michał
dnia: 26.05.2016
godz.: 7:50
Maryjo proszę Cię o uzdrowienie i odrodzenie małżeństwa Agnieszki i Michała. Doprowadź nas proszę do siebie, ulecz nasze serca. Ułóż nasze małżeństwo i ułóż nasze życie na nowo. Proszę abyśmy odbudowali w sobie miłość, która nas kiedyś połączyła.
----------
imię: Michał
dnia: 26.05.2016
godz.: 8:36
Matko Boża proszę Cię w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy, aby nie miała przerzutów, nawrotów choroby, nie musiała mieć kolejnej operacji, mogła cieszyć się życiem i zdrowiem.
----------
imię: anna
dnia: 27.05.2016
godz.: 20:32
O dobrych,uczciwych , życzliwych ludzi w życiu i w pracy i na świecie dla mnie , o pozytywne, szczęsliwe, dobre i bezproblemowe zdanie egzaminów na dyżurnego i dostanie się na dyżurnego peronowego i o poradzenie sobie na stanowisku dyżurnego peronowego, o pozytywne, szczęsliwe,dobre i bezproblemowe zdanie olimpiady z zakresu wiedzy o bezpieczeństwie ruchu kolejowego i o przejście pozytywne i,szczęsliwe i bezproblemowe tej olimpiady i o proste pytania na testach na olimpiadzie, i o pozytywne, szczęśliwe i dobre zdanie prawa jazdy teorii i praktyki i o proste pytania,proszę o to żeby Zbyszek kołodziej był dla mnie teraz i wogóle dobry nie skrzywdził i nie krzywdził mnie, nie wykorzystywał mnie i nie wykorzystał ,nie sprawiał przykrości i nie chciał się mną zabawić, pobawić i nie bawił się mną i moimi uczuciami i nie traktował i nie potraktował mnie jak zabawki i mnie tak nie chciał i nie traktował i nie bawił i nie pobawił się mną i moimi uczuciami i nie traktował mnie jak zab
----------
imię: Michał
dnia: 02.06.2016
godz.: 6:34
Matko Boża proszę uratuj i połącz małżeństwo Agnieszki i Michała, mimo, iż zostało rozwiązane przez Sąd cywilny. Proszę, by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, byśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo.
----------
imię: anna
dnia: 05.06.2016
godz.: 19:05
O dobrych,uczciwych , życzliwych ludzi w życiu i w pracy i na świecie dla mnie , o pozytywne, szczęsliwe, dobre i bezproblemowe zdanie egzaminów na dyżurnego i dostanie się na dyżurnego peronowego i o poradzenie sobie na stanowisku dyżurnego peronowego, o pozytywne, szczęsliwe,dobre i bezproblemowe zdanie olimpiady z zakresu wiedzy o bezpieczeństwie ruchu kolejowego i o przejście pozytywne i,szczęsliwe i bezproblemowe tej olimpiady i o proste pytania na testach na olimpiadzie, i o pozytywne, szczęśliwe i dobre zdanie prawa jazdy teorii i praktyki i o proste pytania,proszę o to żeby Zbyszek kołodziej był dla mnie dobry żeby mnie nie zranił,nie ranił nie wykorzystał nie wykorzystwał nie zranił i nie ranił i nie pobawił i nie bawił się mną i moimi uczuciami i nie potraktował i nie traktował mnie jak zabawki i przygody proszę o to był dla mnie teraz i wogóle dobry nie skrzywdził i nie krzywdził mnie, nie wykorzystywał mnie i nie wykorzystał ,nie sprawiał przykrości i nie chciał się m
----------
imię: Renata
dnia: 09.06.2016
godz.: 15:21
Matko Boża Najukochańsza pokornie Cię proszę o łaskę zdrowia dla Magdaleny i proszę dopomóż jej w zaliczeniu przedmiotów na uczelni
----------
imię: a
dnia: 11.06.2016
godz.: 11:21
O dobrych,uczciwych , życzliwych ludzi w życiu i w pracy i na świecie dla mnie , o pozytywne, szczęsliwe, dobre i bezproblemowe zdanie egzaminów na dyżurnego i dostanie się na dyżurnego peronowego i o poradzenie sobie na stanowisku dyżurnego peronowego, o pozytywne, szczęsliwe,dobre i bezproblemowe zdanie olimpiady z zakresu wiedzy o bezpieczeństwie ruchu kolejowego i o przejście pozytywne i,szczęsliwe i bezproblemowe tej olimpiady i o proste pytania na testach na olimpiadzie, i o pozytywne, szczęśliwe i dobre zdanie prawa jazdy teorii i praktyki i o proste pytania,proszę o to żeby Zbyszek kołodziej był dla mnie dobry żeby mnie nie zranił,nie ranił nie wykorzystał nie wykorzystwał nie zranił i nie ranił i nie pobawił i nie bawił się mną i moimi uczuciami i nie potraktował i nie traktował mnie jak zabawki i przygody proszę o to był dla mnie teraz i wogóle dobry nie skrzywdził i nie krzywdził mnie, nie wykorzystywał mnie i nie wykorzystał ,nie sprawiał przykrości i nie chciał się m
----------
imię: Michał
dnia: 16.06.2016
godz.: 6:41
Matko Boża proszę uratuj i połącz na nowo małżeństwo Agnieszki i Michała, mimo, iż zostało rozwiązane przez Sąd cywilny. Proszę, by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, byśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia dla nas, aby moja żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do męża, nie spotykała się z innym mężczyzną.
----------
imię: a
dnia: 16.06.2016
godz.: 20:59
O dobrych,uczciwych , życzliwych ludzi w życiu i w pracy i na świecie dla mnie , o pozytywne, szczęsliwe, dobre i bezproblemowe zdanie egzaminów na dyżurnego i dostanie się na dyżurnego peronowego i o poradzenie sobie na stanowisku dyżurnego peronowego, o pozytywne, szczęsliwe,dobre i bezproblemowe zdanie olimpiady z zakresu wiedzy o bezpieczeństwie ruchu kolejowego i o przejście pozytywne i,szczęsliwe i bezproblemowe tej olimpiady i o proste pytania na testach na olimpiadzie, i o pozytywne, szczęśliwe i dobre zdanie prawa jazdy teorii i praktyki i o proste pytania,proszę o to żeby Zbyszek kołodziej był dla mnie dobry żeby mnie nie zranił,nie ranił nie wykorzystał nie wykorzystwał nie zranił i nie ranił i nie pobawił i nie bawił się mną i moimi uczuciami i nie potraktował i nie traktował mnie jak zabawki i przygody proszę o to był dla mnie teraz i wogóle dobry nie skrzywdził i nie krzywdził mnie, nie wykorzystywał mnie i nie wykorzystał ,nie sprawiał przykrości i nie chciał się m
----------
imię: a
dnia: 17.06.2016
godz.: 21:19
O dobrych,uczciwych , życzliwych ludzi w życiu i w pracy i na świecie dla mnie , o pozytywne, szczęsliwe, dobre i bezproblemowe zdanie egzaminów na dyżurnego i dostanie się na dyżurnego peronowego i o poradzenie sobie na stanowisku dyżurnego peronowego, o pozytywne, szczęsliwe,dobre i bezproblemowe zdanie olimpiady z zakresu wiedzy o bezpieczeństwie ruchu kolejowego i o przejście pozytywne i,szczęsliwe i bezproblemowe tej olimpiady i o proste pytania na testach na olimpiadzie, i o pozytywne, szczęśliwe i dobre zdanie prawa jazdy teorii i praktyki i o proste pytania,proszę o to żeby Zbyszek kołodziej był dla mnie dobry żeby mnie nie zranił,nie ranił nie wykorzystał nie wykorzystwał nie zranił i nie ranił i nie pobawił i nie bawił się mną i moimi uczuciami i nie potraktował i nie traktował mnie jak zabawki i przygody proszę o to był dla mnie teraz i wogóle dobry nie skrzywdził i nie krzywdził mnie, nie wykorzystywał mnie i nie wykorzystał ,nie sprawiał przykrości i nie chciał się m
----------
imię: barbara
dnia: 21.06.2016
godz.: 0:14
Matko ratuj sakramentalne malzenstwo Magdy i Grzegorza w kryzysie,nierozerwalnosc malzenska,cudowne uzdrowienie i nawrocenie--o pomoc Marcinowi w trudnych sprawach i wyborach,by nie byl sam--o wyzwolenie Magdy od kochanka,uzdrowienie duchowe--o uzdrowienie duchowe i psychiczne Grzegorza i Rafala ze zranien i zniewolen--o wyzwolenie Mateusza od mezatki,Grzegorza od kochanki.
----------
imię: a
dnia: 25.06.2016
godz.: 8:50
O dobrych,uczciwych , życzliwych ludzi w życiu i w pracy i na świecie dla mnie , o pozytywne, szczęsliwe, dobre i bezproblemowe zdanie egzaminów na dyżurnego i dostanie się na dyżurnego peronowego i o poradzenie sobie na stanowisku dyżurnego peronowego, o pozytywne, szczęsliwe,dobre i bezproblemowe zdanie olimpiady z zakresu wiedzy o bezpieczeństwie ruchu kolejowego i o przejście pozytywne i,szczęsliwe i bezproblemowe tej olimpiady i o proste pytania na testach na olimpiadzie, i o pozytywne, szczęśliwe i dobre zdanie prawa jazdy teorii i praktyki i o proste pytania,proszę o to żeby Zbyszek kołodziej był dla mnie dobry żeby mnie nie zranił,nie ranił nie wykorzystał nie wykorzystwał nie zranił i nie ranił i nie pobawił i nie bawił się mną i moimi uczuciami i nie potraktował i nie traktował mnie jak zabawki i przygody proszę o to był dla mnie teraz i wogóle dobry nie skrzywdził i nie krzywdził mnie, nie wykorzystywał mnie i nie wykorzystał ,nie sprawiał przykrości i nie chciał się m
----------
imię: Michał
dnia: 30.06.2016
godz.: 6:54
Matko Boża proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Jezusa, aby uzdrowił i odrodził na nowo małżeństwo Agnieszki i Michała, zesłał łaskę powrotu miłości. Proszę, by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy powrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla Żony i dla mnie o łaskę pojednania, przebaczenia, aby Żona nie spotykała się z innym mężczyzną.
----------
imię: a
dnia: 30.06.2016
godz.: 16:40
O dobrych,uczciwych , życzliwych ludzi w życiu i w pracy i na świecie dla mnie , o pozytywne, szczęsliwe, dobre i bezproblemowe zdanie egzaminów na dyżurnego i dostanie się na dyżurnego peronowego i o poradzenie sobie na stanowisku dyżurnego peronowego, o pozytywne, szczęśliwe,dobre i bezproblemowe zdanie prawa jazdy teorii i praktyki i o proste pytania,proszę o to żeby Zbyszek kołodziej był dla mnie dobry żeby mnie nie zranił,nie ranił nie wykorzystał nie wykorzystwał nie zranił i nie ranił i nie pobawił i nie bawił się mną i moimi uczuciami i nie potraktował i nie traktował mnie jak zabawki i przygody proszę o to był dla mnie teraz i wogóle dobry nie skrzywdził i nie krzywdził mnie, nie wykorzystywał mnie i nie wykorzystał ,nie sprawiał przykrości i nie chciał się mną zabawić, pobawić i nie bawił się mną i moimi uczuciami i nie traktował i nie potraktował mnie jak zabawki i mnie tak nie chciał i nie traktował i nie bawił i nie pobawił się mną i moimi uczuciami i nie trak
----------


(c) 4free.pl - darmowe komponenty dla WebMastera za darmo      » Księga gości    » Sonda    » SUBskrypcja, Newsletter   » Test on-line    » więcej »
Informacja o przetwarzaniu danych
Powered by: Agencja Interaktywna CATALIST.com.pl